Рішення міської ради VІІ скликання

51 (позачергова) сесія міської ради 14 лютого 2018 року

Середа, 14 лютого 2018 19:06

Завантажити рішення

Завантажити протокол

Завантажити аудіозапис

Завантажити результати голосувань

Перелік рішень, прийнятих на
51 (позачерговій) сесії міської ради 14 лютого 2018 року

1/51.    Про затвердження Програми фінансування підготовки та проведення земельних торгів у формі аукціону і викупу земельних ділянок в місті Кам’янець-Подільський на 2018 рік.
2/51.    Про виділення коштів з міського бюджету на збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Спецкомунтранс».
3/51.    Про виділення коштів з міського бюджету на збільшення статутного капіталу КП «Міськтепловоденергія».
4/51.    Про виділення коштів з міського бюджету на збільшення статутного капіталу КП «Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка».
5/51.    Про внесення змін до рішення 46 сесії міської ради від 05.12.2017 № 28/46.
6/51.    Про затвердження звіту «Про виконання бюджету міста Кам’янця-Подільського за 2017 рік».
7/51.    Про внесення змін та доповнень до рішення 48 (позачергової) сесії міської ради від 22.12.2017 № 9/48 «Про міський бюджет на 2018 рік» та додатків до нього, з врахуванням змін та доповнень, внесених рішенням 49 сесії міської ради від 10.01.2018 № 20/49.
8/51.    Про звернення до вищих посадових осіб держави щодо стану виконання Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
9/51.    Про внесення змін до рішення 48 (позачергової) сесії міської ради від 22.12.2017 № 5/48.
10/51.    Про внесення змін до рішення міської ради від 13 жовтня 2015 року № 2/93 «Про затвердження Комплексної програми спільних дій Кам'янець-Подільського МВ УМВС України в Хмельницькій області та Кам'янець-Подільської міської ради щодо профілактики правопорушень та боротьби зі злочинністю на території м. Кам'янець-Подільський на 2016 – 2020 роки».
11/51.    Про підтримку реалізації проекту «Безпека дорожнього руху в містах України.

Прочитано 1060 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

11-22.02 ЗДО № 1,3,20,22 Моніторинг «Вивчення умов щодо організації сучасного середовища для дітей з особливими освітніми потребами»
18-20.02 15.00 ДЮСШ № 1 Спартакіада шкіл міста з баскетболу серед хлопців
18-21.02 15.00 ЗОШ № 17 Спартакіада шкіл міста з гандболу серед дівчат
18-22.02 ЗОШ № 17 Міська спартакіада з гандболу серед школярів (дівчата)
19.02 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
19.02 10.00 к. 304 Засідання опікунської ради з питань захисту прав осіб, які за станом здоров’я  не можуть здійснювати свої права та виконувати обов’язки
19.02 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання
19.02 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
19.02 15.00 ТЦСО (нсп) «Турбота» Літературно-мистецький вечір «Ти рідна мова - скарб від Бога» (присвячений до Міжнародного дня рідної мови)
19-20.02 15.00 ПДАТУ Чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд
19.02 16.00 к. 315 Прийом громадян. Перший заступник міського голови Горшунов Г.І.
19.02 17.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні «Навічно оселились на майдані»
19.02 17.00 Молодіжній центр «LoveKa» Патріотичний лекторій для молоді
20.02 День Героїв Небесної Сотні
20.02 Майдан Відродження Покладання вінків та квітів до пам’ятного знака Героїв Небесної Сотні з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (протягом дня)
20.02 10.00 Сесійна зала  Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
20.02 12.00 Загальноміська хвилина мовчання
20.02 12.00 Актова зала школи мистецтв Університет третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота» Заняття літературно-художнього факультету
20.02 12.00 Дитяча школа мистецтв Творчий вечір «Оспіване Поділля»
20.02 12.00 Старий замок Інтерактивний урок «Герої Небесної Сотні»
20.02 13.00 ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Урок мужності «Вони першими стали за гідність, за волю» (до Дня Героїв Небесної Сотні)
20.02 13.00 УОіН Засідання вихователів-методистів Методист-Best
20.02 14.00 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з надання матеріальної допомоги та інших соціальних послуг малозабезпеченим громадянам міста
20.02 16.00 к. 205 Прийом громадян. Керуючий справами Мельничук Я.С.
20.02 16.00 Молодіжній центр «LoveKa» Воркшоп «LoveKa - діє» (до річниці створення молодіжного простору)
20.02 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Патріотичний роздум «Нові часи, нові герої» (вшанування
20.02 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
21.02 Міжнародний день рідної мови
21.02 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
21.02 09.10 ЗДО № 20 Методичне об’єднання вихователів середніх груп та груп короткотривалого перебування
21.02 10.30 Позашкільне навчально-виховне об’єднання Міський семінар-практикум для педагогів закладів позашкільної освіти
21.02 14.00 к. 209 Засідання конкурсної комісії з надання в оренду майна комунальної власності, що належить територіальній громаді міста
21.02 14.30 Центральна бібліотека Презентація книги пам’яті ветеранів Афганістану «Обпалені війною»
21.02 15.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з підготовки відкриття туристичного сезону
21.02 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Вікторини, конкурси до Міжнародного дня рідної мови
21.02 16.00 Дитяча музична школа Концерт учнів ДМШ «Мій перший концерт»
21.02 17.00 Молодіжній центр «LoveKa» Творчий гурток для молоді
22.02 10.00 к. 213 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Бабій С.В.
22.02 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
22.02 13.00 НВК № 9 Міський огляд-конкурс вокальних
22-24.02 15.00 ДЮСШ № 1 Міжобласний турнір з волейболу серед дівчат пам’яті О. Васильцової
22.02 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка робіт учнів художнього відділу ДШМ «Біль і трагедія українського народу»
23.02 11.00 Фізкультурно-оздоровчий комплекс Турнір з футзалу серед ветеранських команд 11.00 Фізкультурно-оздоровчий комплекс Турнір з футзалу серед ветеранських команд
23.02 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
23-24.02 12.00 Молодіжній центр «LoveKa» Засідання ПЛАСТ
24.02 14.00 Центральна бібліотека Онлайн-реєстрація «ЗНО-2019»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small