Рішення міської ради VІІ скликання

71 сесія міської ради 11 квітня 2019 року

Четвер, 11 квітня 2019 15:39

Завантажити рішення

Завантажити протокол

Завантажити аудіозапис

Завантажити результати голосувань

Перелік рішень, прийнятих на
71 сесії міської ради 11 квітня 2019 року

1/71.    Звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку м. Кам’янця-Подільського за 2018 рік.
2/71.    Про встановлення пільгової орендної плати орендарям нежитлових приміщень комунальної власності міста.
3/71.    Про внесення змін до рішення 63 сесії міської ради від 06.11.2018 № 4/63.
4/71.    Про визначення переліку послуг з управління багатоквартирним будинком.
5/71.    Про надання дозволу КП «Комунтранссервіс» на укладання договору поділу майна, що перебуває у спільній частковій власності.
6/71.    Про надання дозволу КП «Міськтепловоденергія» на укладання договору поділу майна, що перебуває у спільній частковій власності.
7/71.    Про роботу Кам’янець-Подільського ВП ГУНП в Хмельницькій області за 2018 рік.
8/71.    Звіт про роботу постійної комісії міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності за 2018 рік.
9/71.    Звіт КП «УК «Господар» про фінансово-господарську діяльність у 2018 році.
10/71.    Звіт КП «УК «Південь» Кам’янець-Подільської міської ради, ДП «УК «Південне» КП «УК «Південь» Кам’янець-Подільської міської ради про фінансово-господарську діяльність у 2018 році.
11/71.    Про затвердження Програми «Забезпечення контролю за благоустроєм та санітарним станом і оперативного інформування на території міста Кам’янця-Подільського у 2019 році».
12/71.    Про погашення зобов’язань по оплаті кредиторської заборгованості комунального підприємства «Редакції газети Кам’янець-Подільський вісник».
13/71.    Про затвердження Програми «Ремонтно-реставраційні роботи на пам’ятку архітектури національного значення Петропавлівської церкви 16 ст, охор. № 744, за адресою вул. Татарська, 9 в м. Кам’янець-Подільському, Хмельницької області».
14/71.    Про виділення коштів з міського бюджету на збільшення статутного капіталу комунального підприємства «Комбінат благоустрою».
15/71.    Про внесення змін та доповнень до рішення 66 (позачергової) сесії міської ради від 21.12.2018 № 12/66 «Про міський бюджет на 2019 рік» та додатків до нього, з врахуванням змін та доповнень, внесених рішенням 69 (позачергової) сесії міської ради від 21.02.2019 № 10/69, рішенням 70 сесії міської ради від 06.03.2019 № 7/70.
16/71.    Про затвердження протоколу засідання постійно діючої комісії з розгляду і вирішення земельних спорів від 22 березня 2019 року.
17/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Мічуріна (біля будинку № 24б) Атаманюку Г.М.
18/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Привокзальна, 24 Полуботкіну С.А.
19/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Шевченка (в дворі будинку № 4) Лиськовій І.І.
20/71.    Про надання згоди на поділ земельної ділянки за адресою вулиця Руслана Коношенка.
21/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою площа Вірменський ринок, 5 Національному історико-архітектурному заповіднику «Кам’янець».
22/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Крип’якевича, 2а Кам’янець-Подільському міському спортивно-технічному клубу товариства сприяння оборони України Хмельницької області.
23/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Огієнка, 79 Козярській Ю.Л.
24/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою площа Польський ринок, 5/1 Ступницькій Г.Я.
25/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Руслана Коношенка (згідно графічних матеріалів) Міхалевському А.Р.
26/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Руслана Коношенка (згідно графічних матеріалів) Заголдному В.П.
27/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Руслана Коношенка (згідно графічних матеріалів) Борису О.А.
28/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Софії Русової (згідно графічних матеріалів) Лук’янчуку М.М.
29/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Стуса (згідно графічних матеріалів) Пуздиміру І.М.
30/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Стуса (згідно графічних матеріалів) Гусці В.М.
31/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Турчина (згідно графічних матеріалів) Абібуллаєву Р.А.
32/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Наталі Кащук Архіпову А.С.
33/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою провулок Північний Могільовському С.В.
34/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Чехова (згідно графічних матеріалів) Білоусу М.І.
35/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Чехова (згідно графічних матеріалів) Продану В.І.
36/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Молодіжна (згідно графічних матеріалів) Змієвському А.В.
37/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Молодіжна (згідно графічних матеріалів) Шабазі Д.А.
38/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Молодіжна (згідно графічних матеріалів) Сіранчуку В.П.
39/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Драй-Хмари (за будинком № 3) Губанову О.Ю.
40/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території міста Кам’янець-Подільський (відповідно до графічних матеріалів) Скобару А.А.
41/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Північна, 48, гараж 6 Лярго О.Ю.
42/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Північна, 48, гараж 2 Ангельській С.Л.
43/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Привокзальна, 27 Гонтару Д.І., Горбатюк О.І.
44/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Привокзальна, 27 Смицькому А.М., Чухрію О.В.
45/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Привокзальна, 27 Тихолазу С.В., Бортковій А.В.
46/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Привокзальна, 27, гараж 43 Мінкіній Л.А.
47/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Саксаганського, 1д, гараж 2 Мастикаш Н.І.
48/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Саксаганського, 1”д”, гараж 8 Сціборовській О.В.
49/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Саксаганського, 1”д”, гараж 9 Сціборовській О.В.
50/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою провулок Північний, 7б Ткачуку О.Г.
51/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Мазуру Д.Г.
52/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Поважному В.В.
53/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Мостовому П.М.
54/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Крохмалюку В.В.
55/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Бичеку Д.О.
56/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Куніцькому О.А.
57/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Василенку П.С.
58/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Лауті С.М.
59/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Мотильову Д.В.
60/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Карвіго О.В.
61/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Левицькому О.Р.
62/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Мар’яніну Ю.М.
63/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Клевачу В.В.
64/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Зюльковському І.Л.
65/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Гетманчуку Р.С.
66/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Сухоруку М.В.
67/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Яцемирському І.М.
68/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Меркулову О.В.
69/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Дубковецькому Д.В.
70/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка Гаврилюку Д.В.
71/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Пушкінська, 47 Батінському В.Ю.
72/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Пушкінська, 47 Глаговському О.Г.
73/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою проспект Грушевського, 1/9 Фабіянському О.Ю.
74/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Чехова, 12 Прокоповій Л.І.
75/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою провулок Шевченка, 13 Мельник Т.В.
76/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Шевченка, 46а Андросовій Г.І.
77/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Суворова, 57 Жекич Ю.Б.
78/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Суворова, 57”б” Дорофей С.В.
79/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Суворова, 57”в” Любінецькій І.І.
80/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Маршала Харченка, 35/57 Мозолюку Д.А.
81/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Кренкеля, 5 Шмідт І.Г.
82/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Кренкеля, 5а Шмідту В.Г.
83/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Слепньова, 8 Пукас Л.І.
84/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Нігинське шосе (згідно графічних матеріалів, земельна ділянка № 1) Комару О.В.
85/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Нігинське шосе (згідно графічних матеріалів, земельна ділянка № 2) Бушуєву Є.І.
86/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Нігинське шосе (згідно графічних матеріалів, земельна ділянка № 3) Жончуку І.В.
87/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Нігинське шосе (згідно графічних матеріалів, земельна ділянка № 4) Карпенко А.І.
88/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Нігинське шосе (згідно графічних матеріалів, земельна ділянка № 5) Галінській А.О.
89/71.    Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Нігинське шосе (згідно графічних матеріалів, земельна ділянка № 6) Тарасюк А.В.
90/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Кіргізова, 21 Гончарук Н.В.
91/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Вірменська, 3а Маковецькому Р.О.
92/71.    Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Смотрицька, 10а Гросарчуку В.К.
93/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Голосківське шосе, 1 та передачу її в постійне користування Дочірньому підприємству “Хмельницький облавтодор” Відкритого акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія “Автомобільні дороги України”.
94/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою проспект Грушевського, 25 та передачу її в оренду Боднару М.І.
95/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Шевченка, 46 та передачу її у власність Яворському Б.Й.
96/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою провулок Козачий, 5 та передачу її у власність Федічкіній Є.Ф., Федічкіній Л.А.
97/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Софії Русової та передачу її у власність Буймістеру В.І.
98/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Стуса та передачу її у власність Данчуку О.П.
99/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Суворова та передачу її у власність Аносову Ю.М.
100/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Саксаганського та передачу її у власність Гирі В.В.
101/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою провулок Північний та передачу її у власність Палилюльку А.О.
102/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою проспект Грушевського та передачу її у власність Яворському Р.М.
103/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою проспект Грушевського та передачу її у власність Яворському П.Р.
104/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Тімірязєва (за будівлею № 82Б) та передачу її у власність Арнауту І.І.
105/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Тімірязєва (за будівлею № 82Б) та передачу її у власність Ярощуку Т.В.
106/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Тімірязєва (за будівлею № 82Б) та передачу її у власність Валявському В.Д.
107/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Тімірязєва (за будівлею № 82Б) та передачу її у власність Ганголі О.О.
108/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Тімірязєва (за будівлею № 82Б) та передачу її у власність Батінському В.Ю.
109/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Тімірязєва (за будівлею № 82Б) та передачу її у власність Фомову А.Л.
110/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Тімірязєва (за будівлею № 82Б) та передачу її у власність Волосинчуку О.С.
111/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Тімірязєва (за будівлею № 82Б) та передачу її у власність Кононову М.В.
112/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Тімірязєва (за будівлею № 82Б) та передачу її у власність Ільчуну В.В.
113/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою проспект Грушевського та передачу її у власність Гульку І.Г.
114/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка та передачу її у власність Музичці Я.І.
115/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка та передачу її у власність Сімборському І.В.
116/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка та передачу її у власність Чалому О.О.
117/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка та передачу її у власність Чеботарю В.В.
118/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка та передачу її у власність Гусці В.М.
119/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка та передачу її у власність Овчаруку О.М.
120/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Пушкінська та передачу її у власність Семенишину М.О.
121/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця 30 років Перемоги, 14”а”, гараж 11 та передачу її у власність Бондарчуку А.С.
122/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Маршала Харченка, гараж 35/67 та передачу її у власність Вакарчуку О.В.
123/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Лесі Українки, 46 та передачу її у власність Турняк Г.В.
124/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою гаражний кооператив № 6, гараж 129 та передачу її у власність Петришину І.М.
125/71.    Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Князів Коріатовичів (навпроти будинку № 16) та передачу її у власність Швецю С.Б.
126/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Крип’якевича, 3 та передачу її в оренду Процику Ю.С.
127/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Симона Петлюри, 30а/6 та передачу її у власність Онятицькому І.П.
128/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Північна, 29 та передачу її у власність Пенхоржевській Л.І.
129/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою провулок Київський, 2 та передачу її у власність Рябцеву С.П., Рябцевій Т.А.
130/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Маршала Харченка, 35/32 та передачу її у власність Фурмановій О.С.
131/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Північна, 10а та передачу її у власність Крищук Н.М.
132/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Веліканова, 28 та передачу її у власність Ковальській О. В., Пілат В. В.
133/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Павлова, 14 та передачу її у власність Дем’яновій А.А., Дем’яновій К.І.
134/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Мічуріна, 23 та передачу її у власність Ковбар В. В., Гніздовській Л. Т.
135/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою провулок Жванецький, 7”б” та передачу її у власність Мазур Л.П.
136/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Лесі Українки, 31”б” та передачу її у власність Гудзю О. А., Боднарчук А. М.
137/71.    Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за адресою вулиця Вали, 5 та передачу її в оренду Сікорському В.Г., Сікорській В.Г.
138/71.    Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок за адресою вулиця Північна, 66.
139/71.    Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок за адресою вулиця Нігинське шосе, 1 та припинення договору оренди землі, укладеного між Кам’янець-Подільською міською радою та Гаспаряном Л.А.
140/71.    Про припинення права користування земельною ділянкою Сарканича В.І. за адресою вулиця Ценського, 1 (нова назва вулиця Винниченка, 1”а”) та передачу її в оренду Сарапін О.В.
141/71.    Про припинення права користування земельною ділянкою МПП “Мінолта-М” за адресою проспект Грушевського, 40/2 та передачу її в оренду Шендеруку М.М.
142/71.    Про припинення договору оренди землі площею 2,1939 га. за адресою проспект Грушевського, 1/9 та визнання його таким, що втратив чинність.
143/71.    Про припинення договору оренди землі, укладеного між Кам’янець-Подільською міською радою та Гордійчук В.В. за адресою вулиця Чехова, 10.
144/71.    Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою вулиця Чехова, 10 Буратинській О.М.
145/71.    Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою вулиця Миколи Гордійчука, 33 Насобкову М.В.
146/71.    Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою вулиця Космонавтів, 13 Белінській Л.М., Малайдах І.М.
147/71.    Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Кам’янець-Подільською міською радою та Медянець Т.Г. за адресою вулиця Привокзальна, 5.
148/71.    Про внесення змін до договору оренди землі, укладеного між Кам’янець-Подільською міською радою та Кріль Л.Р. за адресою вулиця Князів Коріатовичів, 8а.
149/71.    Про поновлення дії договору оренди землі, укладеного між Кам’янець-Подільською міською радою та Пічкуром О.В. за адресою вулиця Миколи Гордійчука, 9а (стара назва вулиця Жукова).
150/71.    Про продовження терміну дії дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вулиця Чехова (біля будинку № 45) Шевцову О.Б.

Прочитано 426 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

20-24.05 ДЖКГ Організація проведення  загальноміської акції з благоустрою «Весняна толока»
22.05 10.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
22.05 11.00 Міський Будинок культури Відбірковий етап Відкритого фестивалю-конкурсу естрадної пісні імені Миколи Мозгового
22.05 14.00 Прес-центр Прийом громадян. Міський голова Сімашкевич М.Є.
22.05 14.00 Сесійна зала Фінал національного дебатного турніру серед школярів
22.05 14.00 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з надання матеріальної допомоги та інших соціальних послуг малозабезпеченим громадянам міста
22.05 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
23.05 День Героїв
23.05 10.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з підготовки та проведення Дня захисту дітей
23.05 10.30 ДЕРІМ Обстеження приміщення по вул. Довгій, 12 (в розрізі користувачів)
23.05 11.30 ДЕРІМ Обстеження приміщення по вул. Довгій, 17
23.05 14.00 Прес-центр Прес-конференція запуску нових публічних консультацій в рамках ініціативи «Громада дружня до дітей та молоді»
23.05 14.30 Міський ліцей Патріотична акція «Героям України - слава» до Дня Героїв
23.05 15.00 к. 209 Засідання топонімічної комісії
23-24.05 16.00 Усі підліткові клуби за місцем проживання Туристичний похід до річки Смотрич
23.05 17.00 Міський Будинок культури Звітний концерт учнів та викладачів дитячої хорової школи
24.05 10.00 к. 215 «Гаряча» телефонна лінія. Секретар міської ради Васильянов Д.С.
24.05 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
24.05 11.00 Прес-центр Прес-конференція для ЗМІ по Четвертому міжнародному фестивалю стилю «Ретрофест»
24.05 13.00 Вищі навчальні заклади міста Презентація проекту U-Report
24.05 14.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з проведення Четвертого міжнародного фестивалю стилю «Ретрофест»
24.05 14.00 к. 315 Засідання комісії з визначення розміру та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
25.05 11.00 Актова зала Подільського державного аграрно-технічного університету Урочистості з нагоди відзначення 100-річчя від дня заснування навчального закладу
25.05 15.00 Стара фортеця Міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «Битва в фортеці ІV»
26.05 11.00 Центральна бібліотека Вечір історичного портрету «Легендарна постать в історії України» до 140-річчя від дня народження Симона Петлюри

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small