Комунальні підприємства

Перелік комунальних підприємств

Четвер, 02 червня 2016 14:18

Комунальні підприємства
м.Кам’янця-Подільського

У місті Кам’янці – Подільському свою діяльність здійснюють 22 комунальних підприємства (в тому числі 1 комунальне некомерційне підприємство), які надають послуги різного характеру, зокрема:

-    по обслуговуванню житлового фонду міста -  10 підприємств (КП « УК «Житловик», КП « УК «Добробут», КП « УК «Господар», КП «УК «Південь», ДП «УК «Південне» КП « УК «Південь», КП «Міськтепловоденергія», ДП «Тепловода» КП «Міськтепловоденергія», СКП «Міськліфт-світло», КП «Спецкомунтранс», КП «Профдезінфекція»).

-    по утриманню в належному стані території міста – 6 підприємств (КП «Побуткомбудсервіс», КП «Комунбуд», КП «Муніципальна інспекція», КП «Служба єдиного замовника», КП «Комбінат благоустрою», КП «Кам’янецький парк»).

-    по наданню інших послуг – 6 підприємств, в т. ч. (КП «Комбінат харчування учнів», КП «Кам′янець-Подільська міська друкарня», КП «Міський стадіон ім. Г.А. Тонкочеєва», КП «Міжміське бюро технічної інвентаризації», КП «Комунтранссервіс», КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги».) .
         
Інформація про керівний склад та місцезнаходження  комунальних підприємств міста наведено далі:

№ п/п Назва підприємства Вид діяльності ПІБ директора Адреса комунального підприємства, телефон E-mail
Обслуговування житлового фонду
1. Комунальне підприємство «Управлінська компанія «Житловик» обслуговування житлового фонду Свідерський Валентин Анатолійович

вул.Гунська 7/9

т. 31421

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
2. Комунальне підприємство «Управлінська компанія «Добробут» обслуговування житлового фонду Віннічук Андрій Петрович

вул.Тімірязєва,125

т. 34690

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
3. Комунальне підприємство «Управлінська компанія «Господар» обслуговування житлового фонду Середюк Сергій Миколайович

вул.Космонавтів,10

т.41619

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
4. Комунальне підприємство «Управлінська компанія «Південь» обслуговування житлового фонду Герасімова Тетяна Миколаївна

вул.Годованця,26

т.39110

Zkppivden17@ gmail.com
5. Дочірнє підприємство   «Управлінська компанія «Південне»» комунального підприємства «Управлінська компанія «Південь» обслуговування житлового фонду Коваль Микола Йосипович

вул. Годованця,26

т.39110

Zkppivden17@ gmail.com
6. Комунальне підприємство «Спецкомунтранс» вивезення та утилізація твердих побутових відходів Гжебовський Сергій Миколайович

вул.Свободи,12

т. 30762

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
7.

Комунальне підприємство «Міськліфт-світло»

технічне обслуговування та ремонт ліфтів, мереж вуличного освітлення Чорний Борис Володимирович

вул.Гунська,3

т. 39690

miskliftsvitlo@k-р. gov.ua
8. Комунальне підприємство «Профдезінфекція» Дезінфекція та дератизація Яцуляк Таїсія Миколаївна

вул.Пушкінська,31

т. 23814

Kp-ptofdezinfeksija

@ukt.net

9. Комунальне підприємство «Міськтепловоденергія» теплопостачання, гаряче та холодне водопостачання та водовідведення Гордійчук Валерій Григорович

вул.Тімірязєва,123

т.35280

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
10. Дочірнє підприємство «Тепловода» комунального підприємства «Міськтепловод-енергія» технічне обслуговування та поточний ремонт внутрішньо будинкових мереж теплопостачання, гарячого та холодного водопостачання, водовідведення Єленчак Валерій Леонідович

вул.Князів Коріатовичів,9

т. 32592

vbmteplovoda@ ukr.net ukr.net
Утримання в належному стані території
11. Комунальне підприємство «Побуткомбудсервіс» обслуговування автостоянок, ринків, громадської вбиральні Білюк Вадим Володимирович

вул.Гунська,7

т. 38430

pobutkombudservis@ ukr.net
12. Комунальне підприємство «Комбінат благоустрою» ремонт та утримання доріг Пристач Руслан Григорович

вул.Привокзальна,27

т. 50559

kpkom@ ukr.net
13. Комунальне підприємство   «Комунбуд» ремонтно-будівельні роботи Когут Сергій Миколайович

вул.Привокзальна,28

т. 33920

Kp-kombud@ ukr.net
14

Комунальне підприємство «Муніципальна інспекція»

контроль за сан.станом та благоустроєм міста Стоцький В’ячеслав Анатолійович

вул.Пушкінська,44

т. 31960

Municipal.police@ ukr.net
15

Комунальне підприємство «Служба єдиного замовника»

архітектурна, інженерна, технічна діяльність Вдовичинський Михайло Вікентійович

вул.Пушкінська,44

т. 33200

Sl-ed-zam-kp@ ukr.net
16 Комунальне підприємство «Кам’янецький парк» надання ландшафтних послуг Залевський Валерій Станіславович

вул.Пушкінська,44

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Надання інших послуг
17

Комунальне підприємство «Міська друкарня»

поліграфічні послуги Гучек Микола Віталійович

вул. Польський ринок,18

т. 76194

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
18 Комунальне підприємство «Комбінат харчування учнів» надання послуг по харчуванню учнів шкіл Москалюк Олена Іванівна

вул.Миколи Гордійчука,33.

Kombharch10@gmail. com
19 Комунальне підприємство «Міський стадіон ім. Г.А.Тонкочеєва» забезпечення умов для проведення   культурно-масових і спортивних міських заходів Хавруняк Віктор Михайлович

пр. Грушевського, 29

т. 39946

miskstadion@ ukr.net
20 Комунальне підприємство «Кам’янець-Подільське міжміське бюро технічної інвентаризації» технічна інвентаризація та виготовлення   технічної документації Чистяков Анатолій Євгенович

Пр.Гімназичний,1

т. 91523

Kam-pod.bti@ ukr.net
21

Комунальне підприємство «Комунтранссервіс»

пасажирський наземний транспорт   міського та приміського   сполучення

Маланчук Сергій

Михайлович

вул.Пушкінська,44

т. 35506

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
22 Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико санітарної допомоги» надання первинної медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення Клим Інна Анатоліївна

вул.Огієнко,20

т. 90208

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Прочитано 6452 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

05.04-03.05 Офіс-центр ЗДО у виставці-конкурсі «Краща великодня композиція»
22.04 10.00 к. 313 Зустріч міського голови М. Сімашкевича з представниками Кам’янець-Подільського РВ УДМСУ у Хмельницькій області
22.04 10.00 вул. Шевченка, 26 Службова нарада працівників ДСЗН, ТЦСО (нсп) «Турбота», Центру сім’ї дітей та молоді
22.04 13.00 УОЗ Нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів міста
22-23.04 15.00 Міський стадіон Відкритий Чемпіонат міста з легкої атлетики
22.04 16.00 к. 215 Прийом громадян. Секретар міської ради  Васильянов Д.С.
22.04 16.00 Усі підліткові клуби за місцем проживання Квест до міжнародного дня пам’яток та історичних місць
22-26.04 Дитяча художня школа Тиждень писанкарства «Писанкове Поділля»
23.04 08.00 Сесійна зала Виробнича нарада
23.04 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
23.04 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Розширене засідання колегії обласної державної адміністрації
23.04 11.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з підготовки та проведення заходів до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги
23.04 13.00 УОіН Вебінар «Як ефективно планувати та організовувати освітній процес: лайфхаки методичного конструктора»
23.04 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
23.04 15.00 ТЦСО (нсп) «Турбота» Для клієнтів центру Година оновлення душі «Великий день Воскресіння»
23.04 15.00 Районна бібліотека Для клієнтів ТЦСО (нсп) «Турбота» Екскурсія-лекція «Готель Бел-в’ю» - історія в особах (до відзначення Міжнародного дня пам’яток та
23.04 16.00 к. 213 Прийом громадян. Заступник міського голови Бабій С.В.
23-24.04 16.00 Подільський державний аграрно-технічний університет Чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд
23-25.04 18.00 Міський стадіон Чемпіонат міста з футболу
24.04 День пам’яті жертв геноциду вірменського народу
24.04 10.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
24-25.04 10.00 Індустріальний коледж Чемпіонат міста з шахів серед ВНЗ І-ІІ р.а.
24.04 11.00 Прес-центр Засідання адміністративної комісії
24.04 12.00 Музична школа Університет третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота» Підсумкове заняття. Історія музичних інструментів та їх звучання
24.04 13.00 ТМ «Вікно-Плюс» Професіографічна екскурсія для учнів 8-9 класів, в рамках проекту «Твоя формула успіху»
24-25.04 14.00 Міський стадіон Спартакіада школярів міста з легкої атлетики
24.04 14.30 ЗОШ № 17 І (міський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
24.04 15.00 Міський стадіон ДЮФЛ області з футболу
24.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка художніх робіт «Великодня феєрія»
24.04 16.00 Усі підліткові клуби за місцем проживання Виставка - конкурс на краще оформлення підліткового клубу
24.04 16.00 Молодіжний центр «LoveKa» Тренінг по формуванню лідерських якостей для членів Молодіжної ради
24.04 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
25.04 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
25.04 10.00 Сесійна зала Агродебати серед молоді
25-26.04 12.00 Міський стадіон Чемпіонат області з легкої атлетики «Інваспорт»
25.04 15.30 Прес-центр Факультет муніципального управління
25.04 17.00 Міський Будинок культури Творчий звіт зразкового вокального ансамблю «Усмішка» дитячої школи мистецтв «Коли співають діти»
25.04 Ресторан «Версаль» Конкурс «Шкільний вальс - 2019»
26.04 День Чорнобильської трагедії
26.04 10.00 к. 304 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Савчук В.А.
26.04 11.00 Пам’ятник героям Чорнобиля Пам’ятний мітинг до 33-роковин Чорнобильської катастрофи
26.04 11.00 Прес-центр Засідання комісії з вирішення земельних спорів
26.04 11.00 к. 301 Засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежних оцінок об’єктів комунальної власності при приватизації, передачі в оренду
26.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті з нагоди річниці аварії на ЧАЕС «Привиди радіації»
26.04 16.30 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання клубу «Активна громада»
27.04 День заснування казначейської служби
28.04 ВЕЛИКДЕНЬ

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small