Запитання до міської влади

Запитання до міської влади (185)

Понеділок, 16 квітня 2018 13:04

Беспорядок

Здравствуйте! Хотел бы узнать, когда наконец-то уберут свалку, что между домом по Соборной 25 и кафейней "L'umore". Это же центр города. А там разваленные сараи, куча мусора, бутылок, там бомжи спят! От туалета, что рядом, вонь на весь двор. Для чего он вообще там нужен?
Жители не один раз писали жалобу, но бесполезно. Пора уже предпринимать меры!

Понеділок, 16 квітня 2018 13:03

Маршрутки

14.04.2018 року на зупинці біля заправки селище "Підзамче", яке обслуговує маршрут №1, приблизно із 19.00 до 20.00 жодної маршрутки не було, один вибачте за слово "НЕВОДІЙ" білим IVECO у цей проміжок часу пролетів і все. Питання: "НЕВЖЕ ЦІ ПЕРЕІЗНИКИ" піднявши оплату своїх послуг др 5грн. , які по достовірним даним купляють ще маршрути, не можуть забезпечити хоча б мінімальну ЯКІСТЬ перевезення, ТА ЛЮДСЬКІ УМОВИ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ Б НЕ ВТРАЧАЛИ СВІДОМІСТЬ У НАШИХ МАРШРУТКАХ.
Але ВИМАГАЮ на e-mail надіслати відповідь.

Вівторок, 03 квітня 2018 13:36

Земля для учасників АТО

Скажіть, будь-ласка, чи є зараз список земельних ділянок які можуть бути відведені учасникам антитерористичної операції та сім’ям загиблих учасників антитерористичної операції на території м. Кам’янець-Подільського. Останнє що я найшов це списки за 2016 рік, я так розумію вони вже не актуальні. Якщо такі списки є то дайте будь-ласка посилання на них. Дякую.

Частина вулиці Черняховського, а саме від вул. Хмельницьке шосе до пр. Грушевського (від зупинки с-ще "Смірнова" до училища N6), сама дорога до в'їзду у двір будинку N15 ще має асфальтове покриття і тротуар з бруківки до відділення "Нова пошта" N7. Але все що далі це просто ГАНЬБА! Дороги там взагалі немає, лише кратери як на Марсі, ще цьогоріч розпочались земельні роботи на пустирі зі сторони "Епіцентру", техніка розтягує все болото аж до вулиці Хмельницьке шосе.
Що стосується тротуату то в кількох місцях пройти в період коли кругом болото і вода, там просто нереально без чобіт, а там щодня ходять сотні студентів училища. Це просто якийсь жах.
Тому питання прості, про цю вулицю влада забула напевно ще з часів рядянської України чи у вас є хоч якісь плани зробити хоча б щось?
Хоч щебінь в ті кратери засипати, хоча б тротуар зробити від "Нова пошта" до зупинки 17 маршруту що знаходиться біля училища N6. Там не така вже й довга вулиця, від сили метрів 250 в довжину. Невже в Нашому бюджеті не знайдеться коштів на такий малий відрізок, для того щоб ті діти не йшли на навчання поколіна в болоті???

Сформувати запитання

Залишилося 1200 символів