Наше місто

Карта міста. Перелік вулиць, провулків, площ

П'ятниця, 22 квітня 2016 11:10

 КАРТА МІСТА

 

Кам’янець-Подільська міська рада

VІ скликання

Р І Ш Е Н Н Я

ВОСЬМОЇ СЕСІЇ

від 29.03.2011 року № 22

Про затвердження Переліку проспектів, площ,

майданів, вулиць, провулків та проїздів

міста Кам’янця-Подільського в новій редакції

Назви проспектів

1. Грушевського

Назви площ

1. Вірменський ринок

2. Польський ринок

3. Руський ринок

4. Торгова

5. Троїцька

Назви майданів

1. майдан Відродження

Назви вулиц

1. Беляєва

2. 8 Березня

3. Берлін Люби

4. Біланівська набережна

5. Богуна

6. Будівельників

7. Бусигіна

8. Бучинського

9. Вали

10. Васильєва

11. Ватутіна

12. Веліканова

13. Вірменська

14. Видрівецький узвіз

15. Видрівка

16. Винниченка

17. Вишнева

18. Водоп’янова

19. Вокзальна

20. Вутіша

21. Гагаріна

22. Гагенмейстера

23. Галицька

24. Гастелло

25. Герцена

26. Глібова

27. Годованця

28. Голосківська

29. Голосківське шосе

30. Госпітальна

31. Григорія Сковороди

32. Гумениська

33. Гунська

34. Данила Галицького

35. Дачна

36. Добролюбова

37. Довга

38. Домініканська

39. Дмитра Дорошенка

40. Драгоманова

41. Драй-Хмари

42. Дружби народів

43. Єрмакова

44. Жванецьке шосе

45. Жукова

46. Заболотного

47. Заводська

48. Замкова

49. Зантуська

50. Зарванська

51. Затонського

52. Збарського

53. Зіньковецька

54. Зіньковецька набережна

55. Зіньковецький тупик

56. Івана Сірка

57. Івана Франка

58. І.Винокура

59. Індустріальна

60. Іоанно-Предтечинська

61. Ісайї Кам´янчанина

62. Каліська

63. Каманіна

64. Карвасари

65. Кіргізова

66. Князів Коріатовичів

67. Козицького

68. Короленка

69. Космонавтів

70. Котляревського

71. Коцюбинського

72. Кренкеля

73. Кривоноса

74. Криленка

75. Крип’якевича

76. Кузнечна

77. Куйбишева

78. Кулика

79. Ладигіна

80. Леваневського

81. Лелюшенка

82. Леонтовича

83. Лепкого

84. Лермонтова

85. Лесі Українки

86. Лисенка

87. Ляпідевського

88. Максимчука

89. Маршала Харченка

90. Матросова

91. Мічуріна

92. Мічурінська

93. Миру

94. Михайлівський узвіз

95. Молодіжна

96. Нагірна

97. Наталі Кащук

98. Некрасова

99. Нігинське шосе

100. Об’їзна

101. Огієнка

102. Олекси Довбуша

103. Олімпіади Пащенко

104. Онуфріївська

105. Оринінське шосе

106. Павлова

107. Панівецька

108. Панфілова

109. Папаніна

110. Пархоменка

111. 30 років Перемоги

112. Першотравнева

113. Петропавлівська

114. Південна

115. Північна

116. Підзамецький узвіз

117. Подільська

118. Польський ринок

119. Понтонна

120. Поштовий узвіз

121. Праці

122. Привокзальна

123. Проїзд - 1

124. Проїзд - 2

125. Проїзд - 3

126. Проїзд - 4

127. Проїзд - 5

128. Проїзд - 6

129. Проїзд - 7

130. Проїзд - 8

131. Проїзд - 9

132. Проїзд - 10

133. Проектна

134. Проектна - 1

135. Проектна - 2

136. Проектна - 3

137. Проектна - 4

138. Пушкінська

139. Пушкінський узвіз

140. П’ятницька

141. Реміснича

142. Річна

143. Розвадовського

144. Руданського

145. Руська

146. Садова

147. Саксаганського

148. Свідзінського

149. Свідницького

150. Северина Наливайка

151. Середня

152. Сіцинського

153. Слєпньова

154. Смірнова

155. Смотрицька

156. Соборна

157. Сонячна

158. Софії Русової

159. Старобульварна

160. Старопоштовий узвіз

161. Старицького

162. Степанова

163. Стуса

164. Спортивна

165. Суворова

166. Татарська

167. Тімірязєва

168. Тонкочеєва

169. Тринітарська

170. Троїцька

171. Турчина

172. Укмергеська

173. Уральська

174. Успенська

175. Фабриціуса

176. Францисканська

177. Фрунзе

178. Фурманова

179. Хмельницька

180. Хмельницьке шосе

181. Ценського

182. Центральна

183. Чапаєва

184. Червоноармійська

185. Чернишевського

186. Черняхівського

187. Чехова

188. Шевченка

189. Шмідта

190. Якіра


Назви провулків

1. Амбулаторний

2. Базарний

3. Богінського

4. Будівельників

5. Будьонного

6. Бульварний

7. Войкова

8. Гайдара

9. Гастелло

10. Гімназійний

11. Голованевського-Барського

12. Гуменецький

13. Гумениський

14. Довжоцький

15. Дороніна

16. Жванецький

17. Заболотного

18. Заводський

19. Загородній

20. Зелений

21. Індустріальний

22. Калініна

23. Кам´янецький

24. Київський

25. Ківільші

26. Комендантський

27. Колгоспний

28. Короленка

29. Котляревського

30. Крайній

31. Круглий

32. Лагерний

33. Лисенка

34. Мічуріна

35. Миколаївський

36. Михайлівський

37. Некрасова

38. Новий

39. Об´їзний

40. Оринінський

41. Павлова

42. Панаса Мирного

43. Папаніна

44. Північний

45. Піонерський

46. Попова

47. Праці

48. Привокзальний

49. Проектний

50. Прорізний

51. Радгоспний

52. Свідницького

53. Слєпньова

54. Сонячний

55. Спартака

56. Спортивний

57. Степовий

58. Східний

59. Тісний

60. Топольського

61. Фабриціуса

62. Хмельницький

63. Чапаєва

64. Червоногвардійський

65. Черняхівського

66. Чкалова

67. Чубаря

68. Шевченка

69. Шкільний

70. Шолохова

71. Щорса

zapitannia do vladi small

Анонси

11-22.02 ЗДО № 1,3,20,22 Моніторинг «Вивчення умов щодо організації сучасного середовища для дітей з особливими освітніми потребами»
18-20.02 15.00 ДЮСШ № 1 Спартакіада шкіл міста з баскетболу серед хлопців
18-21.02 15.00 ЗОШ № 17 Спартакіада шкіл міста з гандболу серед дівчат
18-22.02 ЗОШ № 17 Міська спартакіада з гандболу серед школярів (дівчата)
19.02 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
19.02 10.00 к. 304 Засідання опікунської ради з питань захисту прав осіб, які за станом здоров’я  не можуть здійснювати свої права та виконувати обов’язки
19.02 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання
19.02 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
19.02 15.00 ТЦСО (нсп) «Турбота» Літературно-мистецький вечір «Ти рідна мова - скарб від Бога» (присвячений до Міжнародного дня рідної мови)
19-20.02 15.00 ПДАТУ Чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд
19.02 16.00 к. 315 Прийом громадян. Перший заступник міського голови Горшунов Г.І.
19.02 17.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні «Навічно оселились на майдані»
19.02 17.00 Молодіжній центр «LoveKa» Патріотичний лекторій для молоді
20.02 День Героїв Небесної Сотні
20.02 Майдан Відродження Покладання вінків та квітів до пам’ятного знака Героїв Небесної Сотні з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (протягом дня)
20.02 10.00 Сесійна зала  Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
20.02 12.00 Загальноміська хвилина мовчання
20.02 12.00 Актова зала школи мистецтв Університет третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота» Заняття літературно-художнього факультету
20.02 12.00 Дитяча школа мистецтв Творчий вечір «Оспіване Поділля»
20.02 12.00 Старий замок Інтерактивний урок «Герої Небесної Сотні»
20.02 13.00 ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Урок мужності «Вони першими стали за гідність, за волю» (до Дня Героїв Небесної Сотні)
20.02 13.00 УОіН Засідання вихователів-методистів Методист-Best
20.02 14.00 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з надання матеріальної допомоги та інших соціальних послуг малозабезпеченим громадянам міста
20.02 16.00 к. 205 Прийом громадян. Керуючий справами Мельничук Я.С.
20.02 16.00 Молодіжній центр «LoveKa» Воркшоп «LoveKa - діє» (до річниці створення молодіжного простору)
20.02 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Патріотичний роздум «Нові часи, нові герої» (вшанування
20.02 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
21.02 Міжнародний день рідної мови
21.02 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
21.02 09.10 ЗДО № 20 Методичне об’єднання вихователів середніх груп та груп короткотривалого перебування
21.02 10.30 Позашкільне навчально-виховне об’єднання Міський семінар-практикум для педагогів закладів позашкільної освіти
21.02 14.00 к. 209 Засідання конкурсної комісії з надання в оренду майна комунальної власності, що належить територіальній громаді міста
21.02 14.30 Центральна бібліотека Презентація книги пам’яті ветеранів Афганістану «Обпалені війною»
21.02 15.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з підготовки відкриття туристичного сезону
21.02 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Вікторини, конкурси до Міжнародного дня рідної мови
21.02 16.00 Дитяча музична школа Концерт учнів ДМШ «Мій перший концерт»
21.02 17.00 Молодіжній центр «LoveKa» Творчий гурток для молоді
22.02 10.00 к. 213 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Бабій С.В.
22.02 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
22.02 13.00 НВК № 9 Міський огляд-конкурс вокальних
22-24.02 15.00 ДЮСШ № 1 Міжобласний турнір з волейболу серед дівчат пам’яті О. Васильцової
22.02 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка робіт учнів художнього відділу ДШМ «Біль і трагедія українського народу»
23.02 11.00 Фізкультурно-оздоровчий комплекс Турнір з футзалу серед ветеранських команд 11.00 Фізкультурно-оздоровчий комплекс Турнір з футзалу серед ветеранських команд
23.02 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
23-24.02 12.00 Молодіжній центр «LoveKa» Засідання ПЛАСТ
24.02 14.00 Центральна бібліотека Онлайн-реєстрація «ЗНО-2019»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small