Наше місто

Відомі кам’янчани

П'ятниця, 22 квітня 2016 11:07

Люди, пов'язані з Кам'янцем-Подільським

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.


1. У Кам'янці-Подільському народилися
2. У Кам'янці-Подільському навчалися

   2.1 у чоловічій гімназії

      2.1.1 закінчили

      2.1.2 навчалися

   2.2 у Маріїнській жіночій гімназії

   2.3 у Подільській духовній семінарії

   2.4 у медичному училищі

   2.5 у будівельному технікумі (нині коледж будівництва, архітектури та дизайну)

   2.6 в училищі культури

      2.6.1 закінчили

   2.7 у Кам'янець-Подільському силікатному інституті

      2.7.1 закінчили

      2.7.2 навчалися

   2.8 у Кам'янець-Подільському університеті

      2.8.1 закінчили

      2.8.2 навчалися

   2.9 у ПДАТУ

      2.9.1 закінчили

3. У Кам'янці-Подільському працювали, служили

   3.1 комендантами Кам'янець-Подільської фортеці

   3.2 подільськими губернаторами

   3.3 архітекторами

   3.4 перебували в Кам'янці-Подільському на військовій службі

   3.5 міськими головами

   3.6 у навчальних закладах

   3.7 кавалери трьох орденів Слави

4. У Кам'янці-Подільському перебували в ув'язненні
5. У Кам'янці-Подільському знімали кіно
6.Кам'янець-Подільський малювали

   6.1 учасники пленерів

7. Персональні виставки художників
8. Брали участь у визволенні Кам'янця-Подільського (1944 рік)
9. У Кам'янці-Подільському померли
10. У Кам'янці-Подільському поховані
11. Див. також
12. Примітки
13. Література
14. Посилання

zapitannia do vladi small

Анонси

16-18.10 15.00 ПК «Водограй» Туристичний похід Зіньковецьким лісом. Акція «Аптека у кошику»
18.10 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
18.10 12.30 ЗЗСО І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства
18.10 18.00 Молодіжний центр «LoveKa» Безкоштовні заняття з англійської мови для молоді міста English Speaking Club in K-P
18.10 Дитяча музична школа Засідання атестаційної комісії ДМЗ
18-21.10 РЦКМ «Розмай» ІV театральний фестиваль «Комора»
19.10 10.00 Дитяча школа мистецтв Засідання атестаційної комісії ДШМ
19.10 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
19.10 14.00 к. 209 Засідання комісії з питань прийняття об’єктів нерухомості інженерних мереж в комунальну власність міста
19.10 14.00 Виставкова зала Виставка робіт викладачів КПНУ ім. І. Огієнка з нагоди 100-річчя заснування закладу
19.10 15.00 Міський стадіон Обласний турнір з легкої атлетики
19-21.10 МБК Всеукраїнський дитячо-молодіжний фестиваль-конкурс «Перлина Кам’янця»
20.10 10.00 Міський стадіон Обласний турнір з легкої атлетики
20-21.10 12.00 Молодіжний центр «LoveKa» Засідання ПЛАСТ
21.10 День працівників харчової промисловості
21.10 14.00 Центральна бібліотека Віртуальний огляд «Світова спадщина ЮНЕСКО»
21.10 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small