Новини

Ветерани з легкої атлетики – перші!

П'ятниця, 14 липня 2017 08:10

У Києві відбулись змагання з легкої атлетики за програмою VII Літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту.

За збірну команду Хмельниччини вдало виступили та показали гарні результати наші кам'янчани:
Олександр Ткачук – І місце зі стрибків у висоту
Михайло Моспан – ІІ, ІІІ місця з бігу на 800, 1500 м.
Валентин Ліпіч – ІІ місце зі стрибків у висоту
Олена Поблічко – ІІІ місце з метання диску
Микола Дубчак – ІІ місце з метання спису
Євгенія Янкун – IV місце з метання диску
Леонід Щербіна - IV місце з штовхання ядра

У підсумку команда Хмельницької області посіла І місце серед областей третьої групи.

Прочитано 111 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

03.04-15.05 ЗЗСО, ПЗО «Місячник сім’ї  і здоров’я»
23.04 13.00 УОЗ Нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів міста
23.04 14.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг
23.04 14.00 Конференц-зала готелю «7 днів» Тренінг програми ЄС «Креативна Європа»
23.04 14.00 Алея вишиванки Бібліобульвар «Книги, які змінили український світ»
23.04 16.00 ЗОШ № 11 Виїзний прийом громадян. Секретар міської ради Васильянов Д.С.
23-24.04 ЗЗСО № 5 І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура)
23-27.04 ЗЗСО Заходи до Дня трагедії на ЧАЕС
23-27.04 ЗЗСО № 5 Моніторингове дослідження стану сформованості читацької і математичної компетентностей випускників початкової школи
24.04 День пам’яті жертв геноциду вірменського народу
24.04 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
24.04 10.00 м. Хмельницький Будинок рад Розширене засідання колегії ОДА
24.04 10.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань освіти, культури, туризму, молоді та спорту
24.04 10.00 Прес-центр Брифінг для ЗМІ по проекту «Music Camp International» та результатах Міжнародного конкурсу перукарського мистецтва
24.04 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання/перебування
24.04 14.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології
24.04 14.00 к. 209 Засідання комісії з надання в оренду майна комунальної власності територіальної громади міста
24.04 14.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з підготовки та проведення гастрономічного фестивалю «Подільський п’єц»
24.04 15.00 к. 209 Конкурс по залученню інвесторів-забудовників
24.04 15.30 Прес-центр Факультет муніципального управління
24.04 16.00 к. 213 Прийом громадян. Заступник міського голови Бабій С.В.
25-26.04 09.00 МЦЗ Тренінг «Розпочни свій бізнес» для безробітних громадян
25.04 10.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
25.04 10.00 ЗЗСО № 5 Проблемний круглий стіл практичних психологів ЗЗСО «День соціального педагога у національно-патріотичному вихованні громадянина України»
25.04 11.00 к. 209 Засідання адміністративної комісії
25.04 12.00 Картинна галерея Ювілейний захід з нагоди 5-річчя заснування університету ІІІ віку
25.04 14.00 Прес-центр Прийом громадян. Міський голова Сімашкевич М.Є.
25.04 14.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення
25.04 14.00 Виставкова зала Колективна виставка робіт художників міста «Кам’янецька весна»
25.04 14.00 Бібліотека-філія № 2 Зустріч з ліквідатором «Чорна спадщина Чорнобиля»
25.04 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста за зверненнями громадян та організацій міста
25.04 14.00 «Клініка, дружня до молоді» Профорієнтаційний захід «День з професіоналом». Презентація професії «Лікар» в «Клініка», дружня до
25.04 14.30 Бібліотека-філія № 6 Історична година «Чорнобиль. Як це було…»
25.04 14.30 Ресторан «Версаль» Міський конкурс «Шкільний вальс-2018»
25.04 16.00 Міський стадіон Засідання ініціативної групи по створенню Молодіжного центру
25.04 17.00 Коледж культури і мистецтв Звітний концерт учнів та викладачів дитячої музичної школи ім. Ф.Ганіцького, присвячений 115-й річниці з дня заснування закладу
25.04 18.00 РЦКМ «Розмай» Театральні вечори «Avant-Premier». Комедія Р.Хоудона «Розкішне весілля»
25.04 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
25.04 УОіН Всеукраїнський вебінар «Упровадження Універсальної десяткової класифікації»
26.04 День Чорнобильської трагедії
26.04 10.00 ДЖКГ Засідання комісії із списання з балансу комунальних житлово- експлуатаційних підприємств багатоквартирних житлових будинків
26-27.04 10.00 Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж ІІ Міжнародна науково-практична конференція
26.04 11.00 Пам’ятник Героям Чорнобиля Пам’ятний мітинг з нагоди 32-х роковин аварії на Чорнобильській АЕС
26.04 12.00 Стадіон КПНУ ім. І.Огієнка Урочисте відкриття Всеукраїнських змагань з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука
26.04 14.00 Сесійна зала Засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності
26.04 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
26.04 14.00 к. 209 Засідання комісії з питань прийняття об’єктів нерухомості (інженерних мереж) в комунальну власність міста
26.04 14.00 ТзОВ «КВС-Україна» Професіоргафічна екскурсія на ТзОВ «КВС-Україна» для учнів ЗОШ № 7
26.04 15.30 Прес-центр Факультет муніципального управління
26.04 16.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті, приурочений 32-й річниці Чорнобильської трагедії «Привиди радіації»
27.04 10.00 Сесійна зала Розширене засідання робочої групи з питань впорядкування надання послуг таксі
27.04 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
27.04 13.00 Прес-центр Засідання депутатської фракції ВО «Свобода»
27.04 13.00 Ратуша Круглий стіл «Кам’яна скульптура Середнього Подністров’я» (170-річчя з часу виявлення Збруцького ідола)
27.04 14.00 Прес-центр Зустріч з учасниками соціального проекту «Караван дружби»
27.04 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Майстер клас для вихованців підліткових клубів з брейк-дансу до
27.04 16.30 РЦКМ «Розмай» Звітний концерт дитячої школи мистецтв «Чарівний світ дитинства»
27.04 Стадіон КПНУ ім. І.Огієнка Всеукраїнські змагання з метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїни Мельник та Анатолія Бондарчука
28.04 Всесвітній день охорони праці
28.04 13.00 ШШК «Гросмейстер» Турнір з шахів «Дзвони Чорнобиля»
28.04 Старе місто Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд»
28.04 Старий замок, Комплекс «Старобульварний» Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Stare Misto Арт фест»
28.04-09.05 Старе місто Гастрономічний фестиваль «Подільський п’єц»
29.04 Всесвітній день поріднених міст
29.04 13.00 ШШК «Гросмейстер» Турнір з шахів «Дзвони Чорнобиля»
29.04 Старе місто Відкритий конкурс-пленер «Замковий етюд»
29.04 Старий замок, Комплекс «Старобульварний» Фестиваль дитячої та юнацької творчості «Stare Misto Арт фест»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради

28-29 березня на базі  Кам’янець-Подільського ліцею були проведені тренувальні збори для учасників ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України для відділення «Науки
Про внесення змін до рішення 23 сесії міської ради від 20.12.2016 № 24/23 Про внесення змін до рішення 23 сесії міської ради від 20.12.2016 № 24/23