Новини

ОНОВЛЕНА ПРОГРАМА ТА ШОРТ-ЛИСТ КІНОФЕСТИВАЛЮ “БРУКІВКА”

П'ятниця, 17 листопада 2017 15:05

27

Як мінімум сорок короткометрівок від авторів з різних куточків країни, спеціально виготовлені статуетки для переможців, спілкування з відомими режисерами та акторами, про яких ви, безумовно, чули, презентація нового кліпу гурту «Бекінгем» - усе це і не тільки має вас зацікавити і змусити завітати 18 листопада у готель «7 днів» на відкриття першого у Кам’янці фестивалю кіномистецтва «Бруківка».


Шорт-лист Кам’янець-Подільського кінофестивалю «БРУКІВКА»
1.    Триллер «Victor» – режисер Бурдейний Микола.
2.    Драма «Пошуки» – режисер Підгайний Олексій.
3.    Анімаційний фільм «Як одягалася ялинка» – режисер Боднар Сергій.
4.    Драма «Вечеря» – режисер Брилінський Денис.
5.    Драма «Нескінченний квест» – режисери Анна Бондаренко та Аліса Кузнецова.
6.    Комедія «Абонент» – режисери Оксана Артеменко та Марина Артеменко.
7.    Комедія «Бабло» – режисер Володимир Мазуренок.
8.    Триллер «Сусіди» – режисер Крива Марія Ярославівна.
9.    Жахи «Не дивись у вікно» – режисер Бурдейний Микола.
10.    Історичний фільм «Шлях козака» – режисер Філатов Твeрдислав.
11.    Драма «Говори зі мною» – режисер Лесик Катерина.
12.    Драма «Єдиний шанс» – режисер Кузнецова Аліса, Бондаренко Анна та Бондаренко Артем.
13.    Анімаційний фільм «Звірі» – режисер Ясінчук Тетяна.
14.    Комедія «Не менше 50 кг» – режисер Артеменко Марина.
15.    Драма «Спокута» – режисер Бакум Володимир Вікторович.
16.    Триллер «Милосердя» – режисер Кормич Лев.
17.    Драма «Ейфорія» – режисери Семенюк Софія та Мамедов Рустам.
18.    Драма «Blind Love» – режисер Чорний Денис.
19.    Комедія «Бюджет сім’ї Чапленків» – режисер Малий Анатолій.
20.    Притча «Зсередини» – режисер Биков Олександр.
21.    Анімаційна соціальна реклама «Дякуємо за шанс розквітнути знову. Вірмени» (поза конкурсом) – Андранік Берберян та Андрій Лідаговський.
 
УСІ, ХТО НЕ ПОДАВ РОБОТИ ВЧАСНО ДО 10 ЛИСТОПАДА МАЮТЬ МОЖЛИВІСТЬ НАДІСЛАТИ РОБОТУ ДО 15 ЛИСТОПАДА
Список прем’єр документальних стрічок Кам’янець-Подільських режисерів:
•    документальний фільм «Портрети» – режисер Загоруйко Наталія;
•    документальний фільм «Непідкорені» – режисер Стойкова Яна;
•    документальний фільм «У полоні мистецтва» – режисер Підлужна Христина.
Позаконкурсна програма
•    Драма «Мати» – режисер Бігун В’ячеслав Степанович
•    Документальний фільм «Як тебе не любити» – режисер Бігун В’ячеслав Степанович
•    Анімаційний фільм «Монолог з Лінсі Аддаріо» – режисер Сашко Даниленко
•    Мелодрама «Особливі, бо закохані в життя» – режисер Касап Валентина
•    Документальний фільм «Останній солдат» – режисер Бігун В’ячеслав
•    Комедія «Charlie Chaplin and the ecology of Ukraine” - режисер Павук Марія
•    Комедія «Крутецька дорога» – режисер Бистрих Володимир.
 
Програма заходів на кінофестивалі «БРУКІВКА»
Готель «7 Днів», вул. Соборна, 4, 2 поверх
 
Локація №1. Великий конференц-зал №1
10:00 – Відкриття кінофестивалю «БРУКІВКА». Знайомство з журі та організаторами.
10:10 – Показ І-го блоку конкурсних робіт з міст Чернівці, Львів, Рівне, Миколаїв, Харків, Київ, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Чортків, Вінниця, Слов’янськ, Прилуки, Маріуполь та Кам’янець-Подільський.
Члени журі: Юрій Ковальов, Павло Лі, Дмитро Кубряк, Ольга Новікова, Сергій Житніковський, Анна Корж.
11:30 – Спілкування з режисером Юрієм Ковальовим (м. Одеса), відомим за такими проектами як: «Сторожова Застава», «Мудаки. Арабески», «Останній лист», проект «Україно, goodbye!», «Пиріг».
12:00 – Майстер-клас “Різниця та особливості роботи над кіновиробництвом та на телебаченні” від Антоніни Кшановської, сценариста проектів на СТБ, Stone Village Production та магістра New York Film Academy.
12:45 – Показ ІІ-го блоку конкурсних робіт.
14:15 – спілкування з українським кіноактором Павлом Лі, відомим за такими проектами як «Правило бою», «Тіні незабутих предків», «Штольня» та «SELFIEPARTY».
14:45 – Майстер-клас із дизайнером по костюмам Антоніною Белінською, відомою за такими проектами, як календар «Щирі», серіал «Мажор», дизайн костюмів для українського кіно та телесеріалів.
15:30 – Показ кращих коротких метрів Одеського Міжнародного Кінофестивалю, спілкування з режисером Анною Корж, куратором документальної програми «Сучасного українського кіно»  (СУК), переможницею багатьох Всеукраїнських та міжнародних кінофестивалів.
17:15 – Майстер-клас із постановником трюків, режисером та актором Сергієм Житніковським, відомим за роботою над фільмом «Правило бою» та кліпами відомим українським виконавцям.
17:45 – Нагородження фіналістів кінофестивалю «БРУКІВКА»
18:00 – Показ кращих стрічок Маріупольського міжнародного кінофестивалю «КиТИ» («Кіно і ТИ»).
19:00 – спілкування з режисерами та акторами Дніпра, Харкова, Маріуполя та Вірменії:
•    Ольга Новікова (м. Маріуполь) – менеджер шоу-бізнесу, PR менеджер, директор Міжнародного фестивалю «Кіно і ТИ», куратор дитячих кінофестивалів «Чілдрен кінофест» та «Єднання і толерантність» в Маріуполі, член журі МКФ «Золоте курча» (м. Київ), менеджер проектів «CINEMAHAL, керівник та продюсер телешколи «В кадрі», топ-менеджер міжнародного телепроекту «Міжнародні дитячі новини WADADA news for kids Ukraine».
•    Артем Баркудр (Єреван, Вірменія) – режисер, сценарист, режисер монтажу, продюсер, лауреат міжнародних кінофестивалів, фільм «Обійми мене міцно» відзначений як «Кращий вірменський професійний фільм» на фестивалі «CANCANOFIYEREVAN» в Єревані.
•    Наталія Огородня (м. Дніпро) – продюсер МКФ «Кіно і ТИ», сценарист та режисер. Автор та ведуча телепередач та документальних фільмів на обласному та всеукраїнському рівні.
•    Михайло Озеров (м. Харків) – актор театру та кіно, режисер кіно, лауреат міжнародних кінофестивалів, відомий акторськими роботами в телесеріалі «Нюхач 3», «Вікно життя 2», художньому фільмі «Позитивний Бандерас». Працював над кліпами для Сергія Бабкіна, Ігоря Талькова, Олександра Кутикова та інших.
20:30 – прем’єри документальних стрічок від Кам’янець-Подільських режисерів:
•    «Портрети» – режисер Загоруйко Наталія;
•    «Непідкорені» – режисер Стойкова Яна;
•    «У полоні мистецтва» – режисер Підлужна Христина.
21:15 – Показ стрічок позаконкурсної програми.
22:00 – Урочисте закриття кінофестивалю “БРУКІВКА”.
Локація №2. Караоке-клуб «Music Hall»:
19:00 – Виступ гурту «BEKINGEM».
19:45 – Ексклюзивна прем’єра кліпів «Відпусти» та «Забери» від гурту «BEKINGEM».
20:15 – Виступ гурту «Експансія» з музичними каверами на всесвітньовідомі кіно хіти.

 

Прочитано 634 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

20-24.11 ЗЗСО Заходи до Дня Гідності та Свободи
20-24.11 ЗЗСО, ПНЗ Заходи до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій
20-24.11 ЦДЮТ Міський конкурс авторської поезії та прози «Я паросток малий землі своєї»
23-26.11 «Руська брама», Старий замок  ІІ Всеукраїнський військово-патріотичний вишкіл «Школи юних миротворців - школа джур»
24.11 15.00 Галерея мистецтв Творча зустріч з художницею Юлією Табенською
24.11 15.20 НМЦ Інструктивно-методична нарада з учасниками Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -  2018» (номінація «Фізика»)
24.11 16.00 Усі підліткові клуби Круглий стіл, перегляд документальної стрічки «День пам’яті жертв голодомору»
24.11 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка-інсталяція, присвячена пам’яті жертв голодоморів
24-25.11 Мистецький корпус К-ПНУ ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ференц Ліст і Україна»
24.11 ЗЗСО № 10 Засідання творчого об’єднання «Родинна твердиня»
25.11 День пам’яті жертв голодоморів
25.11 08.30 ЗЗСО № 2 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
25.11 09.30 Ліцей ІІ етап Х обласної інтернет-олімпіади з математики
25.11 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас з виготовлення новорічного антуражу
26.11 08.30 Ліцей ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
26.11 10.00 ДЮСШ № 2 Чемпіонат міста з тхеквондо ITF
26.11 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»
26.11 14.00 Центральна бібліотека Вечір українського романсу «Пісню співає душа»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради