Новини

Стали відомі результати конкурсу «Кращий студент м. Кам’янця-Подільського»

Середа, 15 листопада 2017 09:20

14 листопада відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу.


На розгляд конкурсній комісії в складі депутата міської ради Василя Кобильника, директора департаменту гуманітарної політики Альони Куземи, заступника завідувача відділу молоді та спорту Лілії Шкири, голови ГО «Творче об’єднання художників та письменників міста «Кам’яний острів»» Тетяни Сметанюк, завідувача відділу молоді та спорту Степана Павловського, члена громадської організації «Чисті схили» Олексія Крилова та директора дитячої музичної ім. Ф. Ганіцького Анни Касапчук було представлено 26 заявок.
Комісія визначала переможців у 5-ти номінаціях.
У номінації «Спортсмен» серед 6-ти претендентів перемогу здобула студентка факультету фізичної культури  К-ПНУ ім. І. Огієнка Яна Ремарович.

42
У номінації «Митець» серед 6-ти претендентів - студентка відділення архітектурного проектування та будівельного дизайну коледжу будівництва, архітектури та дизайну Яна Гурник.

43
У номінації «Науковець» також серед 6-ти претендентів - студентка факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології К-ПНУ ім. І. Огієнка Тетяна Єремеєк.

44
У номінації «Громадський діяч» серед 5-ти претендентів - студент медичного училища Олександр Ружицький.

46
У номінації «Волонтер» серед 3-х претендентів - студент коледжу ПДАТУ Ростислав Ковальський.

45
Вітаємо переможців та чекаємо їх 17 листопада о 14.00 в сесійній залі міської ради для нагородження.

Прочитано 1145 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

03-21.12 Дитяча художня школа ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»
10-14.12 16.00 Усі підліткові клуби Виготовлення різдвяних подарунків бійцям АТО
10-14.12  УОіН Засідання комісії конкурсу «Сучасні технології професійного спілкування - блог педагога»
10-14.12 ЗЗСО, ПНВО Акція «Збережемо ялинку»
10-14.12 ЗЗСО Заходи до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
10-14.12 ЗЗСО Заходи до Всеукраїнського тижня права
13.12 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
13.12 14.00 Прес-центр Засідання комісії з питань захисту прав дитини
13.12 14.00 к. 403 Засідання ініціативної групи конкурсу «Молодіжна столиця України»
13.12 14.00 МЦЗ Тренінг «Розвиток комунікативних навиків»
13.12 15.00 ТЦСО (нсп) «Турбота» Народознавча година для клієнтів центру «Від народної скарбниці відвертатись не годиться»
13.12 ЗЗСО Дистанційний майстер-клас для вчителів біології та географії
14.12 День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
14.12 11.00 Заходи для дітей, які перебувають на обліку служби у справах дітей до Дня святого Миколая у дитячому розважальному центрі «Халабуда»
14.12 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
14-16.12 11.00 НВК № 17 Відкритий Чемпіонат області з художньої гімнастики
14.12 15.00 Сесійна зала Урочистості з нагоди вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
15.12 День працівників суду
15.12 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас «Символ 2019 року своїми руками»
16.12 08.30 ЗОШ№ 8 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Перевірка олімпіадних робіт
16.12 10.00 Виставкова зала Виставка дитячих робіт до Дня Святого Миколая «Морозні візерунки»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради