Новини

Стали відомі результати конкурсу «Кращий студент м. Кам’янця-Подільського»

Середа, 15 листопада 2017 09:20

14 листопада відбулось засідання конкурсної комісії з визначення переможців конкурсу.


На розгляд конкурсній комісії в складі депутата міської ради Василя Кобильника, директора департаменту гуманітарної політики Альони Куземи, заступника завідувача відділу молоді та спорту Лілії Шкири, голови ГО «Творче об’єднання художників та письменників міста «Кам’яний острів»» Тетяни Сметанюк, завідувача відділу молоді та спорту Степана Павловського, члена громадської організації «Чисті схили» Олексія Крилова та директора дитячої музичної ім. Ф. Ганіцького Анни Касапчук було представлено 26 заявок.
Комісія визначала переможців у 5-ти номінаціях.
У номінації «Спортсмен» серед 6-ти претендентів перемогу здобула студентка факультету фізичної культури  К-ПНУ ім. І. Огієнка Яна Ремарович.

42
У номінації «Митець» серед 6-ти претендентів - студентка відділення архітектурного проектування та будівельного дизайну коледжу будівництва, архітектури та дизайну Яна Гурник.

43
У номінації «Науковець» також серед 6-ти претендентів - студентка факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології К-ПНУ ім. І. Огієнка Тетяна Єремеєк.

44
У номінації «Громадський діяч» серед 5-ти претендентів - студент медичного училища Олександр Ружицький.

46
У номінації «Волонтер» серед 3-х претендентів - студент коледжу ПДАТУ Ростислав Ковальський.

45
Вітаємо переможців та чекаємо їх 17 листопада о 14.00 в сесійній залі міської ради для нагородження.

Прочитано 824 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

20-24.11 ЗЗСО Заходи до Дня Гідності та Свободи
20-24.11 ЗЗСО, ПНЗ Заходи до Дня пам’яті жертв голодомору і політичних репресій
20-24.11 ЦДЮТ Міський конкурс авторської поезії та прози «Я паросток малий землі своєї»
23-26.11 «Руська брама», Старий замок  ІІ Всеукраїнський військово-патріотичний вишкіл «Школи юних миротворців - школа джур»
24.11 15.00 Галерея мистецтв Творча зустріч з художницею Юлією Табенською
24.11 15.20 НМЦ Інструктивно-методична нарада з учасниками Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -  2018» (номінація «Фізика»)
24.11 16.00 Усі підліткові клуби Круглий стіл, перегляд документальної стрічки «День пам’яті жертв голодомору»
24.11 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка-інсталяція, присвячена пам’яті жертв голодоморів
24-25.11 Мистецький корпус К-ПНУ ІІ Міжнародна науково-практична конференція «Ференц Ліст і Україна»
24.11 ЗЗСО № 10 Засідання творчого об’єднання «Родинна твердиня»
25.11 День пам’яті жертв голодоморів
25.11 08.30 ЗЗСО № 2 ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії
25.11 09.30 Ліцей ІІ етап Х обласної інтернет-олімпіади з математики
25.11 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас з виготовлення новорічного антуражу
26.11 08.30 Ліцей ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії
26.11 10.00 ДЮСШ № 2 Чемпіонат міста з тхеквондо ITF
26.11 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»
26.11 14.00 Центральна бібліотека Вечір українського романсу «Пісню співає душа»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради