Новини

У новому навчальному році програму «Харчування дітей» продовжено

Четвер, 06 вересня 2018 10:26

Харчування здійснюється за кошти місцевої Програми «Харчування дітей» на 2018 рік.


Безкоштовним одноразовим гарячим харчуванням (сніданки) охоплено усіх учнів 1-4 класів, за винятком пільгових категорій.
Безкоштовними обідами, згідно з поданими документами, забезпечуються діти таких пільгових категорій:
-    діти громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи;
-    діти, тимчасово переселені із зони АТО та тимчасово окупованої території АР Крим (підтверджуючий документ - довідка про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення АТО);
-    діти, чиї батьки є добровольцями або мобілізованими і безпосередньо беруть участь в АТО (підтверджуючий документ - документ,що підтверджує безпосередню участь в АТО);
-    діти, чиї батьки отримали поранення під час участі в АТО (підтверджуючий документ – документ,що підтверджує безпосередню участь в АТО);
-    діти, чиї батьки загинули в зоні АТО (підтверджуючий документ - документ, що підтверджує факт загибелі учасника бойових дій в ході проведення АТО);
-    діти–сироти, діти, позбавлені батьківського піклування;
-     діти із малозабезпечених сімей, які навчаються в закладах загальної середньої освіти;
-    діти з особливими освітніми потребами, які навчаються в  інклюзивних класах.

40% вартості харчування в дошкільних навчальних закладах за дні відвідування дитиною дитячого садка оплачується з міського бюджету.  
Звільняються від плати за харчування 100% діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених сімей, діти-інваліди, діти громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, діти батьки, яких загинули в  АТО, є учасниками АТО ( безпосередньо беруть участь), діти, тимчасово переселені із зони АТО (Донецька та Луганська області). Діти з багатодітних сімей звільняються від плати за харчування на 50%.

Прочитано 228 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

11-22.02 ЗДО № 1,3,20,22 Моніторинг «Вивчення умов щодо організації сучасного середовища для дітей з особливими освітніми потребами»
18-20.02 15.00 ДЮСШ № 1 Спартакіада шкіл міста з баскетболу серед хлопців
18-21.02 15.00 ЗОШ № 17 Спартакіада шкіл міста з гандболу серед дівчат
18-22.02 ЗОШ № 17 Міська спартакіада з гандболу серед школярів (дівчата)
19.02 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
19.02 10.00 к. 304 Засідання опікунської ради з питань захисту прав осіб, які за станом здоров’я  не можуть здійснювати свої права та виконувати обов’язки
19.02 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання
19.02 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста
19.02 15.00 ТЦСО (нсп) «Турбота» Літературно-мистецький вечір «Ти рідна мова - скарб від Бога» (присвячений до Міжнародного дня рідної мови)
19-20.02 15.00 ПДАТУ Чемпіонат міста з волейболу серед чоловічих команд
19.02 16.00 к. 315 Прийом громадян. Перший заступник міського голови Горшунов Г.І.
19.02 17.00 Дитяча школа мистецтв Вечір пам’яті до Дня Героїв Небесної Сотні «Навічно оселились на майдані»
19.02 17.00 Молодіжній центр «LoveKa» Патріотичний лекторій для молоді
20.02 День Героїв Небесної Сотні
20.02 Майдан Відродження Покладання вінків та квітів до пам’ятного знака Героїв Небесної Сотні з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (протягом дня)
20.02 10.00 Сесійна зала  Засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності
20.02 12.00 Загальноміська хвилина мовчання
20.02 12.00 Актова зала школи мистецтв Університет третього віку ТЦСО (нсп) «Турбота» Заняття літературно-художнього факультету
20.02 12.00 Дитяча школа мистецтв Творчий вечір «Оспіване Поділля»
20.02 12.00 Старий замок Інтерактивний урок «Герої Небесної Сотні»
20.02 13.00 ДНЗ «Подільський центр професійно-технічної освіти» Урок мужності «Вони першими стали за гідність, за волю» (до Дня Героїв Небесної Сотні)
20.02 13.00 УОіН Засідання вихователів-методистів Методист-Best
20.02 14.00 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з надання матеріальної допомоги та інших соціальних послуг малозабезпеченим громадянам міста
20.02 16.00 к. 205 Прийом громадян. Керуючий справами Мельничук Я.С.
20.02 16.00 Молодіжній центр «LoveKa» Воркшоп «LoveKa - діє» (до річниці створення молодіжного простору)
20.02 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Патріотичний роздум «Нові часи, нові герої» (вшанування
20.02 ДЕРІМ Спільно з міськрайонним управлінням Держпродспоживслужби проведення моніторингу закладів торгівлі та ресторанного господарства
21.02 Міжнародний день рідної мови
21.02 09.00 Сесійна зала Засідання виконавчого комітету
21.02 09.10 ЗДО № 20 Методичне об’єднання вихователів середніх груп та груп короткотривалого перебування
21.02 10.30 Позашкільне навчально-виховне об’єднання Міський семінар-практикум для педагогів закладів позашкільної освіти
21.02 14.00 к. 209 Засідання конкурсної комісії з надання в оренду майна комунальної власності, що належить територіальній громаді міста
21.02 14.30 Центральна бібліотека Презентація книги пам’яті ветеранів Афганістану «Обпалені війною»
21.02 15.00 Прес-центр Засідання оргкомітету з підготовки відкриття туристичного сезону
21.02 16.00 Підліткові клуби «Сатурн», «Шукач», «Водограй», «Золоті колеса» Вікторини, конкурси до Міжнародного дня рідної мови
21.02 16.00 Дитяча музична школа Концерт учнів ДМШ «Мій перший концерт»
21.02 17.00 Молодіжній центр «LoveKa» Творчий гурток для молоді
22.02 10.00 к. 213 «Гаряча» телефонна лінія. Заступник міського голови Бабій С.В.
22.02 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
22.02 13.00 НВК № 9 Міський огляд-конкурс вокальних
22-24.02 15.00 ДЮСШ № 1 Міжобласний турнір з волейболу серед дівчат пам’яті О. Васильцової
22.02 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка робіт учнів художнього відділу ДШМ «Біль і трагедія українського народу»
23.02 11.00 Фізкультурно-оздоровчий комплекс Турнір з футзалу серед ветеранських команд 11.00 Фізкультурно-оздоровчий комплекс Турнір з футзалу серед ветеранських команд
23.02 11.00 Галерея мистецтв Суботні зустрічі. Майстер-клас
23-24.02 12.00 Молодіжній центр «LoveKa» Засідання ПЛАСТ
24.02 14.00 Центральна бібліотека Онлайн-реєстрація «ЗНО-2019»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради