Новини

Міський етап обласного конкурсу відеороликів учнівського самоврядування

Середа, 19 квітня 2017 10:44

Відповідно до плану роботи обласної ради старшокласників  в м.Кам’янці-Подільському відбувся міський етап конкурсу відеороликів.


Він проводився з метою виявлення і підтримки творчих здібностей лідерів учнівського самоврядування, поширення та реалізації проектів «Зробимо Україну чистою», «День здоров’я - щодня!», «Патріотична хвиля»»,  «Зроби крок назустріч», «Схід та Захід разом», над якими працюють школярі області.   На конкурс представлено 18 відеоробіт, які розкрили діяльність учнівських самоврядувань загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів в рамках проектів.
Журі конкурсу у складі Надії Дюднєвої, координатора учнівського самоврядування, педагогів-організаторів Наталії Бужинської (СЗОШ № 1), Анжели Широкорадюк  (ЗОШ № 7), членів ради старшокласників «Нова Генерація Лідерів»: Анастасії Богач, голови ради старшокласників, учениці 11 класу ЗОШ № 10,  Діани Пацан, голови комісії з питань культури та дозвілля, учениці 10 класу ліцею,  Дарії Циц, голови комісії з питань екології та краєзнавства, учениці 9 класу ЗОШ № 11 визначили переможців конкурсу у номінаціях:
«День здоров’я – щодня!» – СЗОШ № 1
«Схід та Захід разом» - ЗОШ № 7
«Патріотична хвиля» – НВК № 13
«Зробимо Україну чистою» – робота «Прибери свою планету» НВК № 8
«Зроби крок назустріч» – робота «Фокус на дитину» ЗОШ № 17.
Дякуємо всім первинним учнівським самоврядуванням за участь у конкурсі відеороликів і реалізацію проектів, які зроблять нас і нашу країну кращими!

Дарія Циц, голова комісії з питань екології
та краєзнавства, учениця 9 класу ЗОШ № 11

Прочитано 105 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

23-26.10 12.30 ЗНЗ І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, інформаційних технологій, економіки, екології
23-27.10 ЗНЗ Заходи до 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників
24.10 Міжнародний день ООН
24.10 14.00 к. 213 Прийом громадян. Заступник міського голови  Бабій С.В.
24.10 14.00 Галерея мистецтв Творча зустріч з сучасною українською письменницею Віоліною Ситнік
24.10 15.00 к. 209 Засідання постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології
24.10 16.00 РЦКМ «Розмай» Танцювальне шоу «Краса має своє ім’я» студії сучасного танцю «Аджанта»
24.10 с. Оринін Регіональні збори лідерів та координаторів учнівського самоврядування «Сутність, агенти та етапи соціалізації особистості»
25-26.10 09.00 МЦЗ Тренінг «Розпочни свій бізнес» в рамках проекту «Підприємцями не народжуються - ними стають»
25.10 12.00 Історичний факультет К-ПНУ Заняття університету ІІІ віку ТЦСО (нсп) «Турбота», історико-краєзнавчий факультет. Тема: «14 замків України»
25.10 14.00 ПНВО вул. Огієнка, 35а Відкриття скеледрому
25.10 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста за зверненнями громадян та організацій міста
25.10 14.30 НВК № 3 Семінар-тренінг «Вчимося жити разом»
25.10 15.30 Прес-центр Засідання молодіжної ради
25.10 16.00 к. 209 Засідання комісії по відбору учасників Програми «Теплий дім»
25.10 16.00 Сесійна зала Громадське обговорення «Автобусна мережа міста Кам’янця-Подільського 2018»
25.10 17.00 Міський стадіон Фінальні ігри турніру з футболу пам’яті  М. Лук’яненка
25.10 ЗОШ № 16 Творча група «Формування читацької компетентності у школярів»
26.10 09.00 к. 209 Засідання виконавчого комітету
26.10 14.00 Галерея мистецтв Відкриття виставки заслуженого художника України Леоніда Гопанчука
26.10 14.30 ЗОШ № 15  Збір міської асоціації шкільних волонтерських загонів «Єднаймося заради добра!»
26.10 16.00 с. Зіньківці  ПК «Водограй» Екологічна акція «Аптека у кошику»
27.10 09.00 Військкомат  Засідання комісії з питань розгляду звернень громадян про надання відстрочки від призову на військову службу, у тому числі під час мобілізації
27.10 10.00 к. 205 «Гаряча» телефонна лінія. Керуючий справами Мельничук Я.С.
27.10 10.00 к. 209 Засідання робочої групи з підготовки та проведення конкурсу бізнес-проектів битва Стартапів
27.10 11.00 к. 209 Засідання комісії з вирішення земельних спорів
27.10 11.00 к. 301 Засідання комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності
27.10 11.30 Сквер «Танкістів» Урочистості з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників
27-29.10 15.00 ШШК «Гросмейстер» Всеукраїнський шаховий фестиваль «Подільська осінь»
27.10 16.00 Дитяча школа мистецтв Виставка учнівських робіт, присвячена визволенню України від фашистських загарбників
28.10 День визволення України від фашистських загарбників
28-29.10 10.00 Міський стадіон Футбольний турнір пам’яті  С.Г. Кузовенкова
28.10 14.00 Мотобольний стадіон Змагання з картингу до Дня автомобіліста
28.10 15.00 РЦКМ «Розмай» Ювілейний творчий вечір з нагоди  70-річчя від дня народження Івана Нетечі
29.10 День автомобіліста
29.10 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради