Новини

Нова Західна запрошує на військово-польовий арт

П'ятниця, 21 квітня 2017 15:00

У рамках відкриття туристичного сезону-2017 в Старій фортеці відбулося відкриття виставки робіт культурно-мистецького проекту «Військово-польовий АРТ». Ознайомитися з ексклюзивними роботами вже відсьогодні можна у стінах Нової Західної вежі.

Відвідувачі оригінальної експозиції можуть ознайомитися із предметами, що мають суто військове походження – амуніцією, обладнанням, технічними та засобами самозахисту, привезеними із зони бойових дій на Донбасі. Основна родзинка цих речей у тому, що на них накладені прояви українського народного мистецтва. Кожeн атрибут просякнутий творчістю.
Як розповів куратор виставки, капрал поліції полку «Київ» ГУНП в Києві Павло Ротар, суть проекту – перетворити військові предмети із зони АТО на арт-об’єкти із національною символікою. Проект, робота над яким розпочалася ще 2014 року, об’єднав понад сотню митців народного декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва із різних областей України, у тому числі з Кам’янця-Подільського.
До нашого міста виставка проводилася сімнадцять разів, однак її турне Україною ще продовжиться. Із цією подією авторів проекту та всіх, хто долучився до її створення, привітав заступник міського голови Вадим Савчук.
Також у рамках виставки, яка діятиме до 15 травня, планується проведення майстер-класів, тренінгів, лекцій, індивідуальної терапії з бійцями – учасниками бойових дій, членами родин військовослужбовців, а ще арт-терапія з дітьми.

212223242526

 

 

Прочитано 123 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

23.08. День Державного Прапора України
24.08. День незалежності України
24.08. 17.00 Майдан Відродження Урочисте зібрання з нагоди 26-ї річниці незалежності України
25.08. 15.00 м. Київ Інавгураційний економічний форум «Підтримка економічного розвитку України: співпраця між Урядом України і діаспорою»
26.08. День авіації України
26-27.08  10.00 Вірменський ринок, Старий замок Фестиваль військово-історичної реконструкції «Остання столиця»
27.08. 17.00 Мотобольний стадіон Чемпіонат України з мотоболу

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради