Новини

Проведення вечірніх рейдів є дієвим інструментом подолання дитячої бездоглядності

П'ятниця, 21 квітня 2017 09:23

Службою у справах дітей спільно з ювенальною превенцією сектора превенції відділення поліції, відповідно до окремого графіка, проводяться вечірні рейди «Вулиця», «Підліток».

Їх мета - виявлення дітей, які порушують громадський порядок та залишилися без батьківського піклування, а також відвідування сімей, діти з яких потрапили в поле зору служби через неналежний догляд з боку батьків.
В ході проведення рейдів у 2017 році одну дитину, яка опинилася в умовах, що загрожували її життю і здоров’ю, було вилучено від матері та влаштовано до дитячого відділення перинатального центру, згодом передано на виховання батькові; в іншому випадку було відшукано матір двох малолітніх дітей, яких було виявлено, що тривалий час самі перебували у квартирі (більше 5-ти годин).
За результатами рейдів, 5 сімей передано під супровід міського Центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, 3-х батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків з виховання дітей, з усіма проведено відповідну роз’яснювальну роботу. Слід зазначити, що у трьох вищезгаданих сімей умови проживання дітей батьки дещо покращили.

Прочитано 69 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

23.08. День Державного Прапора України
24.08. День незалежності України
24.08. 17.00 Майдан Відродження Урочисте зібрання з нагоди 26-ї річниці незалежності України
25.08. 15.00 м. Київ Інавгураційний економічний форум «Підтримка економічного розвитку України: співпраця між Урядом України і діаспорою»
26.08. День авіації України
26-27.08  10.00 Вірменський ринок, Старий замок Фестиваль військово-історичної реконструкції «Остання столиця»
27.08. 17.00 Мотобольний стадіон Чемпіонат України з мотоболу

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради