Новини

Мер відповідав на запитання жителів

П'ятниця, 16 червня 2017 12:50

Шістнадцятого червня міський голова Михайло Сімашкевич, як зазвичай наприкінці тижня, відповідав на запитання кам’янчан у радіопрограмі “Міська кухня”.


Серед питань, які надійшли на адресу мера, більша частина стосувалася житлово-комунального господарства: видалення аварійного дерева, ремонт теплового лічильника, зміна руху маршруту громадського транспорту №4 у літній період, cкарга на проїзд вантажного транспорту на територію будівництва, який руйнує дорожнє покриття.
З проханням відремонтувати у дворі по вул. Героїв Небесної Сотні, 44 лавки та стіл до мера звернулася  Галина Іванівна. Міський голова пообіцяв, що працівники КП  “Добробут”, за його дорученням, виконають всі необхідні роботи.
Два питання стосувалися встановлення дитячих майданчиків. Як зазначив очільник міста, уже заплановано встановлення  нової гірки по вул. Гагаріна, 19, стосовно чого зверталися мешканці двору.
“Одне зі звернень уже надійшло вдруге від  жителя будинку, що проживає по вул. Веліканова, 25. Минулого року було встановлено поруч дитячу гірку - на Веліканова, 27, але хтось уже її потрощив. Та зважаючи на таку небайдужість та любов до свого двору Валерія Анатолійовича, який вболіває за дітей обіцяю встановити тут ігрову машинку”, -  повідомив мер.

Прочитано 109 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

23.08. День Державного Прапора України
24.08. День незалежності України
24.08. 17.00 Майдан Відродження Урочисте зібрання з нагоди 26-ї річниці незалежності України
25.08. 15.00 м. Київ Інавгураційний економічний форум «Підтримка економічного розвитку України: співпраця між Урядом України і діаспорою»
26.08. День авіації України
26-27.08  10.00 Вірменський ринок, Старий замок Фестиваль військово-історичної реконструкції «Остання столиця»
27.08. 17.00 Мотобольний стадіон Чемпіонат України з мотоболу

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small

Проекти рішень міської ради