ПОЛОЖЕННЯ про депутатський клуб

Вівторок, 03 травня 2016 09:26

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішення 4 (позачергової) сесії міської ради

23.12.2015 № 2/4

ПОЛОЖЕННЯ

про депутатський клуб Кам’янець-Подільської

міської ради VІІ скликання

1. Депутатський клуб Кам’янець-Подільської міської ради VIІ скликання є добровільною формою об’єднання депутатів Кам’янець-Подільської міської ради VІI скликання з метою їх згуртування навколо проблем міста, при необхідності, попереднього обговорення питань, що виносяться на розгляд сесій міської ради та вимагають детального вивчення, правового навчання депутатів міської ради тощо.

2. Депутатський клуб очолює президент клубу, який обирається сесією міської ради з числа досвідчених та авторитетних депутатів міської ради, і є заступником секретаря міської ради на громадських засадах.

3.Засідання депутатського клубу скликаються по мірі необхідності президентом депутатського клубу, міським головою чи секретарем міської ради.

4. Спільна думка більшості депутатів, сформована на депутатському клубі при вивченні того чи іншого питання, виноситься у вигляді рекомендацій, пропозицій для розгляду та обговорення на пленарних засіданнях міської ради.

5. Президент депутатського клубу через відділ з обслуговування міської ради запрошує на засідання клубу керівників відділів та управлінь виконавчих органів міської ради, керівників правоохоронних органів, керівників підприємств, установ та організацій.

6. Президент депутатського клубу надає пропозиції секретарю міської ради на організацію поїздок по обміну досвідом між радами інших міст.

7. Рекомендації депутатського клубу є визначальними для прийняття рішень сесії міської ради, а також для належного реагування і вжиття заходів відповідними посадовими особами.

8. Президент депутатського клубу узагальнює рекомендації депутатів щодо покращення роботи ради і надає їх міському голові.

9. Президент депутатського клубу інформує депутатів про зміни в чинному законодавстві про місцеве самоврядування, про статус депутатів місцевих рад, про доступ до публічної інформації тощо.

10. Президент депутатського клубу приймає участь у виробничих нарадах, які проводить міський голова, а також у інших загальноміських заходах.

Прочитано 1386 разів