Фракції політичних партій
Кам’янець-Подільської міської ради
VIІІ скликання
Фракція політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода»
1 |
Тарасенко Мар’ян Олексійович |
04.09.1974 | завідувач відділу аналітики та моніторингу внутрішньої діяльності | Голова фракції |
2 |
Сабат Юлія Вікторівна |
21.06.1976 | заступник начальника управління освіти та наукиКам’янець-Подільської міської ради | Заступник голови фракції |
3 |
Дрозд Віталій Іванович |
08.08.1978 | ФОП | Секретар фракції |
4 |
Кондрук Володимир Володимирович |
28.02.1970 | завідувач відділу пасажирських перевезень | |
5 |
Дідик Дмитро Олександрович |
10.03.1988 | Директор КП «Комбінат харчування учнів» | |
6 |
Мартинович Наталія Сергіївна |
05.02.1977 | Тимчасово не працює | |
7 |
Островська Олена Вікторівна |
19.04.1977 | Заступник директора Кам’янець-Подільського ліцею «Славутинка» | |
8 |
Слинчук Анна Миколаївна |
08.10.1993 | Сімейний лікар у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» | |
9 |
Гордійчук Олександр Васильович |
01.08.1984 | Директор Колибаївської гімназії Кам'янець-Подільської міської ради Хмельницької області | |
10 |
Шелепницька Ірина Петрівна |
08.10.1973 | Секретар міської ради | |
11 |
Яремов Костянтин Олександрович |
03.09.1988 | Головний спеціаліст Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам'янець-Подільської міської ради |
Фракція політичної партії «Слуга народу»
1 |
Ведерніков Сергій Леонідович |
01.05.1965 |
Власник компанії «Вікно Плюс» |
Голова фракції |
2 |
Самсонюк Сергій Іванович |
18.02.1971 |
Директор ТОВ «Поділля метал» |
Заступник голови фракції |
3 |
Бойко Андрій Анатолійович |
25.08.1978 |
Директор ТОВ «БС Трейд Груп» |
|
4 |
Сидоренко Оксана Владиславівна |
17.03.1974 | Тимчасово не працює | |
5 |
Шевчук Віталій Іванович |
19.09.1979 | Генеральний директор КНП «Багатопрофільна центральна районна лікарня» |
Фракція політичної партії «Європейська Солідарність»
1 |
Кобильник Василь Володимирович |
30.07.1982 | Проректор Кам’янець-Подільського національного університету ім. І. Огієнка | Голова фракції |
2 |
Мастикаш Андрій Ігорович |
11.08.1977 | Директор ТОВ “Поділбудсервіс” | Заступник голови фракції |
3 |
Слободян Тетяна Валеріївна |
06.09.1984 | Завідувач ДНЗ № 30 | Секретар |
4 |
Марчук Олександр Ігорович |
15.01.1993 | Аспірант КПНУ ім. І. Огієнка | |
5 |
Невенчан Геннадій Володимирович |
12.02.1963 | Приватний підприємець |
Фракція політичної партії «За майбутнє»
1 |
Гурська Майя Дмитрівна |
19.07.1960 | Директор Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Кам’янець-Подільської міської ради | Голова фракції |
2 |
Желізник Михайло Дмитрович |
17.08.1971 | Тимчасово не працює | Заступник голови |
3 |
Мельник Сергій Васильович |
15.11.1974 | Начальник управління освіти та науки Кам’янець-Подільської міської ради | Секретар |
4 |
Цвігун Борис Ярославович |
21.02.1960 | Директор КНП «Лікувальний діагностично-консультативний центр» | |
5 |
Чернець Олександр Вікторович |
17.09.1964 | Лікар загальної практики – сімейний лікар у КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Кам’янець-Подільської міської ради |
Фракція політичної партії «За конкретні справи»
1 |
Бойко Ігор Віталійович |
17.01.1981 | Викладач Кам’янець-Подільського коледжу будівництва, архітектури та дизайну | Голова фракції |
2 |
Нестеровський Юрій Євгенович |
02.08.1966 | Старший тренер Кам`янець-Подільської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 | Заступник голови |
3 |
Ліпковський Віталій Вікторович |
15.11.1980 | Завідуючий філією Кам`янець-Подільської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 | Секретар |
4 |
Конюшенко Андрій Олександрович |
21.11.1974 | Директор ПП «Будкомплект» |
Фракція політичної партії «Рідне місто»
1 |
Гордійчук Валерій Григорович |
06.12.1945 | Не працює | Голова фракції |
2 |
Лень Світлана Олександрівна |
22.10.1974 |
Заступник генерального директора КП «Міськтепловоденергія» |
Заступник голови |
3. |
Сікора Олексій Олександрович |
01.10.1991 |
Заступник генерального директора КП «Міськтепловоденергія» |
Секретар |
4. |
Гурома Степан Анатолійович |
23.02.1995 |
Позафракційні
1 |
Власюк Дмитро Іванович |
15.06.1994 | ФОП | |
2 |
Межлум’ян Аракел Рубікович |
21.10.1984 | Директор Департаменту житлово-комунального господарства | |
3 |
Борковська Валентина Вікторівна |
25.04.1978 | Доцент кафедри обліку, оподаткування та технологій електронного бізнесу ПДАТУ | |
4 |
Чернець Олена Вікторівна |
08.06.1968 | Директор Кам’янець -Подільської гімназії № 4 |
Склад
депутатської групи «Ми – кам’янчани»
Бойко Ігор Віталійович | - | |
Гордійчук Валерій Григорович | ||
Гурома Степан Анатолійович | ||
Гурська Майя Дмитрівна | ||
Желізник Михайло Дмитрович | ||
Конюшенко Андрій Олександрович | ||
Лень Світлана Олександрівна | ||
Ліпковський Віталій Вікторович | ||
Мельник Сергій Васильович | ||
Нестеровський Юрій Євгенович | ||
Сікора Олексій Олександрович | ||
Цвігун Борис Ярославович | ||
Чернець Олександр Вікторович |
Склад
депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості»
- Слободян Тетяна Валеріївна – голова групи
- Марчук Олександр Ігорович
- Чернець Олена Вікторівна
- Лень Світлана Олександрівна
- Гурська Майя Дмитрівна