Секретар міської ради

Васильянов Дмитро Сергійович

  

Народився 08.06.1956 року в с. Рихта Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Громадянин України.
Освіта вища. У 1980 році закінчив лікувальний факультет Чернівецького державного медичного інституту. Після закінчення був направлений на роботу в Кам'янець-Подільську міську лікарню. На базі хірургічного відділення пройшов інтернатуру по хірургії.
По закінченню інтернатури з 01.08.1981 року по 31.07.1983 року працював на посаді хірурга міської поліклініку № 2.
В 1982 році пройшов курси по нейрохірургії по лінії Міністерства ЦО.
З 01.08.1983 року переведений на посаду чергового лікаря-хірурга міської лікарні, а з 09.01.1985 року переведений на посаду лікаря-нейрохірурга нейрохірургічного відділення лікарні.
З 27.07.1989 року по 28.12.1989 року проходив курси спеціалізації по нейрохірургії при КДІУЛ.
З 03.03.1995 року працював на посаді заступника головного лікаря по ЛТЕ, а з 08.04.1998 року - заступником головного лікаря по поліклінічному розділу роботи, де працював до 14.12.1999 року.
З 15.12.1999 року призначений на посаду заступника Кам'янець-Подільського міського голови з питань гуманітарної політики у виконавчому комітеті Кам'янець-Подільської міської ради.
06.07.2004 року звільнений з даної посади у зв’язку з переведенням на посаду головного лікаря міської лікарні № 1, на яку призначений 07.07.2004 року.
Починаючи з 1995 року і по теперішній час працює за сумісництвом лікарем-нейрохірургом в міській лікарні № 1.
З 03.08.2015 року призначений радником міського голови, а з 12.08.2015 року – заступником міського голови. Громадську діяльність не здійснював.
З 25 листопада 2015 року обраний секретарем міської ради.
З 24.05.1995 року по 11.07.2006 року атестований на першу атестаційну категорію по спеціальності «лікар-нейрохірург» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
3 11.07.2006 року по даний час атестований на вищу атестаційну категорію по спеціальності «лікар-нейрохірург» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
З 06.06.2007 року по 04.11.2008 року атестований на першу атестаційну категорію по спеціальності «Організація і управління охороною здоров'я» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
З 05.11.2008 року по 04.11.2013 року атестований на вищу атестаційну категорію по спеціальності «Організація і управління охороною здоров'я» в атестаційній комісії при управлінні охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації.
Загальний медичний стаж - 33 роки.
Стаж роботи лікарем-нейрохірургом - 28 років.
Стаж роботи по організації і управлінню охороною здоров'я - 15 років.
Депутат обласної ради трьох скликань.
Нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною грамотою, іншими грамотами і подяками обласного та міського управлінь охорони здоров’я, Почесними грамотами та подякою виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, а також подякою Кам’янець-Подільського міського голови.
Безпартійний.
Сімейний стан – неодружений.
Сімейний склад: сестра – Васильянова Наталія Сергіївна.
Судимість за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян чи корупційного злочину відсутня.

 

Повноваження

1. Діє в межах положень Конституції України, Законів України, актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, інших органів законодавчої і виконавчої влади всіх рівнів, рішень сесії міської ради, виконавчого комітету міської ради, розпоряджень міського голови з питань, що входять до його компетенції при здійсненні повноважень у сфері управління та взаємодії з виконавчим комітетом та виконавчими органами міської ради, державними та господарськими структурами, розташованими на території міста.
2. Забезпечує взаємодію постійних комісій міської ради, депутатських груп і фракцій з виконавчими органами міської ради, державними органами, підприємствами, організаціями, установами та закладами.
3. Сприяє виконанню та дотриманню положень про статус депутата місцевої ради, статутних положень об’єднань громадян та забезпечує додержання їх законних прав.
4. Відповідає за якісну та вчасну підготовку питань для обговорення та прийняття рішень міською радою, організовує контроль за їх виконанням.
5. Відповідно до частини 8 статті 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» організовує підготовку та проведення на території міста виборів та референдумів усіх рівнів.
6. У межах дії Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» здійснює координацію і загальне керівництво у місті закладами науки та освіти.
7. Вживає заходів щодо збереження мережі закладів освіти.
8. У межах своїх функціональних повноважень та в межах повноважень, наданих статтею 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», спрямовує, координує і контролює роботу:
8.1. відділу з обслуговування міської ради;
8.2. відділу ведення Державного реєстру виборців;
8.3. управління освіти і науки Кам’янець-Подільської міської ради;
8.4. постійних або тимчасових комісій, створених рішенням міської ради, виконавчого комітету чи розпорядженням міського голови;
8.5. комунального підприємства «Комбінат харчування учнів»;
8.6. редакції газети «Кам’янець-Подільський вісник».