Розвиток громадянського суспільства

Громадські організації міста

Понеділок, 25 квітня 2016 10:25

 

№ п/п Назва громадської організації Керівник
1.                  Громадська організація «Федерація професійного бойового самбо комбат України» Нестеровський Юрій Євгенович
2.                  Громадська організація «Ветерани  Кам’янець-Подільського електромеханічного заводу» Гордійчук Антон Васильович
3.                  Громадська організація «Подаруй надію» Варварук Марина Володимирівна
4.                  Громадська організація «Клуб Велосипедистів  м. Кам’янця-Подільського» Полатайко Олександр Миколайович
5.                  Громадська організація «Відродження народних ремесел та промислів на Поділлі» Шевчук Микола Тарасович
6.                  Громадська організація «Федерація екстремального спорту» Рябошапка Денис Ігорович
7.                  Громадська організація «Посейдон-Дністер» Арнаут Володимир Михайлович
8.                  Громадська організація «Кам’янець-Подільське міське об’єднання звільнених військовослужбовців» Мельницький Василь Іванович
9.                  Громадська організація «Власники нерухомості в Кам’янець-Подільському» Кохановська Вікторія Святославівна
10.              Громадська організація «Кам’янець-Подільська міська організація ветеранів Афганістану» Дудко Володимир Тимофійович
11.              Асоціація спортивних єдиноборств Єдинак Геннадій Андрійович
12.              Міська спілка багатодітних сімей “Берегиня” Голубіцька Ольга Василівна
13.              Міська спілка багатодітних сімей “Родина” Кафка Людмила Андріївна.
14.              Кам`янець-Подільський Міськрайонний клуб собаківництва Середняк Ігор Леонідович
15.              Громадська організація історико-культурологічне “Подільське братство” Мошак Мирослав Іванович
16.              Міське наукове учнівське товариство “Дослідник” Гурський Олександр Володимирович
17.              Шахово-шашковий клуб “Гросмейстер” Дубовий Анатолій Васильович
18.              Товариство молодих інвалідів “Довіра” Сірий Олександр Олексійович
19.              Товариство захисту дітей-інвалідів, хворих на ДЦП “Мрія” Харламова Надія Мамедівна
20.              Молодіжна громадська організація “Український молодіжний Авангард” Омельчук Володимир Іванович
21.              Громадська організація “Чорнобиль” Стоцький Володимир Йосипович
22.              Кам`янець-Подільське Військово-історичне товариство шанування пам’ятників історії фортифікації Данілов Ігор Васильович
23.              Громадська організація “Національний авангард” Омельчук Володимир Іванович
24.              Кам`янець-Подільська  міська спілка автомобілістів Малярчук Анатолій Іванович
25.              Кам`янець-Подільська  міська спілка “Милосердя” Абдулка Станіслава Василівна
26.              Кам`янець-Подільська  міськрайонна громадська організація дітей-інвалідів “Вікторія” Іустінова Алла Михайлівна
27.              Кам`янець-Подільська  історико-просвітницька організація “Меморіал” Ковальов Олександр Новомирович
28.              Кам`янець-Подільська  громадська організація “Союз Українок” Красовська Неля Вікторівна
29.              Кам`янець-Подільська  міськрайонна громадська організація “Діти Чорнобиля” Кухаришин Михайло Григорович
30.              Міськрайонний спортивно-танцювальний клуб “Ірен” Захарчук Ірина Іванівна
31.              Кам`янець-Подільська  спілка одиноких матерів “Оранта” Танасійчук Тетяна Василівна
32.              Камянець-Подільський клуб інтелектуальних ігор “IQ” Чернецький Ігор Станіславович
33.              Товариство по сприянню Збройним Силам та Військово-Морському Флоту України “Патріот України” Куровський Володимир Віталійович
34.              Кам`янець-Подільська  спілка підприємців приватного вантажо-пасажирського транспорту Чайковський Микола Станіславович
35.              Молодіжна громадська організація “Студентське братство Кам"янця-Подільського ” Голубіцький Олексій Ігорович
36.              Клуб акціонерів філії акціонерного поштово-пенсійного банку “Аваль” Марценюк Василь Кирилович
37.              Товариство зв`язків з українцями за межами України «Україна» Ануфрієв Юрій Анатолійович
38.              Міськрайонне товариство єврейської культури “Шолом” Лам Михайло Григорович
39.              Польське культурно-освітнє товариство Шрейєр Михайло Григорович
40.              Асоціація боксу і кікбоксінгу “Ринг” Слободян Валерій Анатолійович
41.              Міське товариство інвалідів Збройних Сил Бойко Руслан Степанович
42.              Міськрайонне об’єднання громадян захисту дітей інвалідів “Віра” Довгопол Алла Вікторівна
43.              Кам`янець-Подільська міськрайонна шахова федерація Скоробагатов Валентин Валентинович
44.              Спортивний клуб “Олімп” Цинчик Віктор Вікторович
45.              Кам`янець-Подільський осередок студентської молоді “Зарево” Терлецька Наталія Олександрівна
46.              Громадська організація «Відкрита асоціація готельєрів та рестораторів Кам’янця-Подільського» Ковальський Анатолій Володимирович
47.              Кам`янець-Подільська міськрайонна громадська організація ветеранів міліції Яворський Дмитро Дмитрович
48.              Кам`янець-Подільська громадська організація «Джерело Співдружності» Юрчук Володимир Ігорович
49.              Громадська спілка СМБП (Студентська молодіжна біржа праці) Галагодза Руслан Станіславович
50.              Кам’янець-Подільський курінь Українського козацтва Гищук Володимир Васильович
51.              Міське об’єднання власників пасажирського автотранспорту Довгань Микола Іванович
52.              Молодіжна громадська організація “Кут” Кушнір Максим Валентинович
53.              Міський спортивний клуб “Динамо” Капущак Олександр Олексійович
54.              Клуб ділових людей “Імідж” Бевз Анатолій Миколайович
55.              Міський клуб спортивних вболівальників Афіцький Ігор Іванович
56.              Товариство Подільських природодослідників та природолюбів Любінська Людмила Григорівна
57.              Громадська організація “Товариство “Партнерство майбутнього” Савельян Петро Петрович
58.              Міська рада пенсіонерів Михайлова Валентина Вікторівна
59.              Товариство громадян, які виховують дітей-інвалідів “Наша доля” Гетьман Зінаїда Іванівна
60.              Міське громадське об’єднання інвалідів з дитинства “Дружба” Марущак Любов Миколаївна
61.              Громадський комітет по захисту інтересів та прав робітників цемзаводу Мороз Марія Миколаївна
62.              Журналістська ініціатива Єрменчук Віктор Петрович
63.              Кам`янець-Подільська молодіжна організація Спілка творчої інтелігенції “Іліада” Мельник Андрій Іванович
64.              Федерація бодібілдінгу та фітнесу Пенке Сергій Васильович
65.              Товариство одиноких матерів “Подолянка” Дроздовська Аліна Йосипівна
66.              Товариство “Житло” Гурська Майя Дмитрівна
67.              Правозахисна організація жінок Погорєлова Лариса Олександрівна
68.              Молодіжна студентська жіноча організація “Леді ХХІ століття” Кондрюк Леся Василівна
69.              Громадська організація “Партія відродження Кам’янця-Подільського” Мазурчак Олександр Володимирович
70.              Молодіжна громадська організація “Здорове покоління” Заріпов Сергій Вікторович
71.              Кам’янець-Подільська федерація Тхеквондо ВТФ Бєлоцький Юрій Вікторович
72.              Громадська організація “Турбота” Грабовський Олег Леонідович
73.              Федерація художньої гімнастики Веремеєнко Надія Олександрівна
74.              Товариство пограбованих вкладників Берлінський Сергій Анатолійович
75.              Молодіжна громадська організація “Потенціал” Хівріч Сергій Леонідович
76.              Спілка малозабезпечених сімей “Кам’янчанка” Слободян Тетяна Семенівна
77.              Харчовий кластер Лисий Ігор Васильович
78.              Товариство “Віоліні” Геплюк Анатолій Григорович
79.              Громадська спілка жінок кам’янеччини “Червона калина” Грубляк Клавдія Миколаївна
80.              Кам`янець-Подільське товариство психологів “Діалог” Липовська Л.А.
81.              Кам`янець-Подільське  міське товариство інвалідів “Астматик” Карпухіна Тамара Кирилівна
82.              Кам¢янець-Подільська міська організація “Народний контроль” Дубовий Анатолій Васильович
83.              Кам`янець-Подільська громадська організація “Центр громадських ініціатив” Городецький Олександр Олександрович
84.              Туристичний кластер “Кам`янець» Травінський Віктор Степанович
85.              Молодіжна громадська організація Молодіжний центр “ДІМ” Гула Володимир Валентинович
86.              Продюсерський центр “Кам`янець” Ляменко Тетяна Леонтіївна
87.              Подільський полк Характерного Козацтва України Куровський Володимир Віталійович
88.              Спілка дітей напівсиріт “Берізка” Ачкасова Ніна Павлівна
89.              Мистецьке товариство “Дивоцвіт” Мартинюк Любов Василівна
90.              Асоціація спортивної боротьби Нестеровський Юрій Євгенович
91.              Громадська організація “Оздоровлення” Лахманюк Олег Григорович
92.              Християнський Біблійний центр для дітей та підлітків “Суперкнига” Земцова Жанна Захарівна
93.              Громадська організація Товариство забудовників котеджевого містечка “Подільська мрія” Дорош Анатолій Володимирович
94.              Громадська організація  “Центр освітньої політики” Демчук Олег Віленович
95.              Дитячий клуб “Маленька країна” Салій Інна Володимирівна
96.              Кам’янець-Подільська міська молодіжна громадська організація “Спілка елітної молоді” Кіфлюк Роман Миколайович
97.              Громадська організація “Історико-археологічний дослідницький центр “Клуб Шукачів Скарбів” Ралюк Анатолій Васильович
98.              Кам’янець-Подільська громадська організація  “Спілка приватних підприємців” Борусевич Ольга Андріївна
99.              Кам”янець-Подільська міська громадська організація “Фонд сприяння розвитку місцевих ініціатив” Кошель Василь Миколайович
100.          Кластер “Екотур” Лєпьошкін Ігор Іванович
101.          Громадська організація Кам`янець-Подільський бізнес- центр Пастушок Інна Миколаївна
102.          Громадська організація жінки за демократичне суспільство Яблонська Людмила Броніславівна
103.          Громадська організація Південно-Західне товариство офіцерів запасу України Мідзяновський Анатолій Каролійович
104.          Громадська організація ”Міська лікарняна каса” Яблонський Анатолій Казимирович
105.          Громадська організація “Наше майбутнє” Семенюк Валентина Вікторівна
106.          Молодіжна громадська організація “URSUS” Козлов Юрій Михайлович
107.          Молодіжна громадська організація “Футбольний клуб ”Ротор” Ткачук Дмитро Олександрович
108.          Громадська організація “Асоціація настільного тенісу” Степанков Олександр Петрович
109.          Дитяча громадська організація “Дитячий союз “Паросток” Бурлак Григорій Михайлович
110.          Кам`янець-Подільська міська організація інвалідів Великої Вітчизняної війни та Збройних Сил Іщенко Андрій Дем’янович
111.          Спілка інвалідів загального захворювання ”Оберіг” Васильчук Лариса Іванівна
112.          Асоціація ділових жінок Поділля Єпанішнікова Анжела Геннадіївна
113.          Кам`янець-Подільська міська рада ФСТ ”Україна ” Чередниченко Роман Геннадійович
114.          Громадська організація “Барвінок” Максимчук М.В.
115.          Громадська організація “Дипломатична Місія Екуменічного Ордену Святого Іонна Єрусалимського” Яблонський Олександр Володимирович
116.          Громадська організація “Дипломатична Місія-Магістрат Храму”  
117.          Молодіжна громадська організація туристично-екологічна асоціація “Магнолія” Ващук Дмитро Петрович
118.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація Асоціація водіїв-перевізників приватного вантажно-пасажирського автотранспорту “Перевізник” Демчик Анатолій Володимирович
119.          Громадська організація “Кам’янець-Подільська міська асоціація приватних таксистів та автосервісу” Касько Наталія Сергіївна
120.          Громадська організація “Кам’янець-Подільська російська община” Сотнікова Ніна Михайлівна
121.          Кам’янець-Подільське товариство малозабезпечених сімей та інвалідів “Злагода” Рудницька Раїса Вадимівна
122.          Громадська організація “Кам’янець-Подільський Центр повітроплавання” “Триглав” Акимович Сергій Георгійович
123.          Кам’янець-Подільська міська громадська організація спортивно-технічного клубу ”Стара Фортеця” Борейко Олександр Вікторович
124.          Кам’янець-Подільська міська федерація футболу Чорний Борис Володимирович
125.          Громадська організація “Кам’янець – рідний край” Сварнік Валерій Васильович
126.          Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Патріоти Кам’янця” Хмельницької області Ярмолінський Віктор Іванович
127.          Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Товариство садівників-городників “Кам’янеччина” Скірко Наталія Вікторівна
128.          Товариство “Український Народний Дім міста Кам’янця-Подільського ’’ Демчук Олег Віленович
129.          Кам’янець-Подільська громадська організація “Рада Прогресивних підприємців” Ведерніков Сергій Леонідович
130.          Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Еколайф ” Хеніна Ольга Володимирівна
131.          Кам’янець-Подільська міська громадська організація “КРОК” Кривенко Олександр Павлович
132.          Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Батьківський комітет захисту дітей” Казимир Валентина Олександрівна
133.          Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Відлуння Чорнобиля ” Старостіна Ірина Володимирівна
134.          Кам’янець-Подільська молодіжна громадська організація «Майбутня Україна» Євреімова Валентина Олександрівна
135.          Кам’янець-Подільська молодіжна громадська організація Центр молодіжного співробітництва «Яса» Білоус Павло Леонідович
136.          Кам’янець-Подільська молодіжна громадська організація «Фундація Регіональних Ініціатив» Аталиєва Анна Анабердиївна
137.          Кам’янець-Подільська асоціація сімейних лікарів «Сімейний лікар» Шуханов Микола Макарович
138.          Кам’янець-Подільське районнове (міське) козацьке товариство «Українського козацтва» Буковський Олександр Леонідович
139.          Кам’янець-Подільська міська громадська організація «Діти війни» Фігурський Юрій Олександрович
140.          Кам'янець-Подільська молодіжна громадська організація «Європейська молодь» Касап Євген Олександрович
141.          Кам'янець-Подільська міська молодіжна громадська організація «Батьківщина молода» Кухарчук Юрій Анатолійович
142.          Асоціація лікарів міста Кам'янця-Подільського Зюбрицький Микола Михайлович
143.          “Лікарняна каса “Здоров’я” Земсков Ігор Володимирович
144.          Кам'янець-Подільська міська територіальна громадська організація мешканців Старого міста “Старе місто” Кіященко Наталія Миколаївна
145.          Спілка юристів міста Кам’янця-Подільського Ільчишен Максим Вікторович
146.          Кам'янець-Подільська громадська організація інвалідів “Гармонія” Безпалько Наталія Віталіївна
147.          Громадська організація «Кам’янець-Подільська міська асоціація квітникарів Франтійчук Станіслав Миколайович
148.          Кам’янець-Подільська громадська організація «Ветерани кабельного заводу» Єнтц Анатолій Анатолійович
149.          Кам’янець-Подільська громадська організація «Фестивальна Агенція «Ратуша» Демчук Олег Віленович
150.          Громадська організація “Кам’янець-Подільський – європейське місто” Нісходовський Олексій Віталійович
151.          Кам`янець-Подільська громадська організація «Іноваційно-інвестиційний центр» Гурська Майя Дмитрівна
152.          Товариство збереження культурної спадщини м.Кам`янця-Подільського Вощинський Олег Михайлович
153.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація підтримки дітей та молоді «Інвестиції у майбутнє» Біла Ірина Миколаївна
154.          Кам`янець-Подільська громадська організація «Лідер Поділля» Войцехівський Андрій Вікторович
155.          Кам`янець-Подільська міська молодіжна громадська організація «Зелені Товтри» Татаріна Наталія Миколївна
156.          Громадська організація Кам`янець-Подільська спілка забудовників «Добробут» Геровський Віталій Йосипович
157.          Кам`янець-Подільська міська фестивальна агенція «Етнос віт» Ліпман Ольга Вікторівна
158.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Горличка» Назаренко Дмитро Миколайович
159.          Камяненць-Подільська міська громадська організація «Апельсин» Пащенко Алла Миколаївна
160.          Кам`янець-Подільська міська Федерація кікбоксингу Лабатюк Анатолій Анатлійович
161.          Кам`янець-Подільське міське військово-історичне товариство Заремба Олександр Олександрович
162.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Молодіжно-спортивний клуб Street tuner Club 402» Попович Валерій Миколайович
163.          Кам`янець-Подільська молодіжна громадська організація «Школа Айкідо» Татауров Віктор Петрович
164.          Громадська організація «Кам’янець-Подільський фотографічний клуб «Погляд» Савін Юрій Олексійович
165.          Кам`янець-Подільська молодіжна громадська організація «Центр політологів «Ювента» Глуговський Віталій Петрович
166.          Кам`янець-Подільська міська молодіжна громадська організація «Фундація розвитку демократії» Куценко Євген Вікторович
167.          Кам`янець-Подільська Дитяча громадська організація дітей-інвалідів «Егіда» Буданцева Алла Іванівна
168.          Громадська організація «ЗА ЄДНІСТЬ» Ковальчук Василь Іванович
169.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Технопарк» Крочак Ярослав Адамович
170.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Подільський інститут економічного та соціального розвитку» Польовий Ігор Васильович
171.          Кам`янець-Подільська громадська організація «Споживачів народних фінансів» Шелест Олег Михайлович
172.          Кам`янець-Подільська молодіжна громадська організація  «Молодіжний парламент» Михайлов Анатолій Миколайович
173.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Асоціація керівників малого та середнього бізнесу» Гаврилюк Василь Васильович
174.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація «АРТ ПРОСТІР» Кляпетура Ірина Ігорівна
175.          Кам`янець-Подільська громадська організація «Водноспортивний клуб «Рівер-Екстрім» Медик Володимир Тихонович
176.          Камянець-Подільська міська громадська організація «Кам`янецький тролейбус» Дзюбак Володимир Борисович
177.          Громадська організація «Кам`янецький сувенір» Макарова Олена Вікторівна
178.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Кам`янець-Подільський Ротарі клуб» Бабій Сергій Віталійович
179.          Організація роботодавців м.Кам`янець-Подільський Хмельницької області Дьяконов Леонід Олексійович
180.          Кам`янець-Подільська громадська організація «Епоха культур» Ярош Олег Олександрович
181.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Подільська гільдія ремісників» Остафій Георгій Георгійович
182.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Рідне місто» Вєдєрніков Сергій Леонідович
183.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація «Добробут – цінність громади» Кротік Сергій Сергійович
184.          Громадська організація «Ліга екскурсоводів м.Кам`янець-Подільський» Шепелява Марія Олександрівна
185.          Товариство Польської  Культури ім. Івана Павла ІІ в м. Кам’янець-Подільськтий Коляновський Віктор Анатолійович
186.          Федерація панкратіону і прикладних систем рукопашного бою  
187.          Громадська організація «Перша Подільська спілка фахівців з нерухомості м. Кам’янця-Подільського” Браеску-Семенишин Роман Аркадійович
188.          Громадська організація «Спілка орендодавців житлової та комерційної нерухомості м. Кам’янця-Подільського” Браеску-Семенишин Роман Аркадійович
189.          Фізкультурно-спортивне товариство «Кам’янець” Комендант Денис Юрійович
190.          Кам’янець-Подільська міська громадська організація “Подільський сувенір» Антонюк Василь Васильович
191.          Кам’янець-Поджільська міська громадська організація “Вікторія»  
192.          Громадська організація «Кам’янець-Подільська спілка підприємців малого та середнього бізнесу”  
193.          Громадська організація «Рух політичної варти Кам’янця-Подільського»  
194.          Кам’янець-Подільська міська федерація тхеквондо (ВТФ)та хапкідо Чайка Сергій Володимирович
195.          Асоціація юристів м.Кам’янець-Подільського  
196.          Кам’янець-Подільська громадська організація «Міський комунальний фронт» Пріданнікова Ольга Михайлівна
197.          Кам’янець-Подільська  міська громадська організація – громадсько-політичний рух «Гідність» Аносов Михайло Дмитрович
198.          Громадська організація Центр психології та особистісного зростання «Гармонія» м. Кам`янця-Подільського Матвєєва Марія Петрівна
199.          Кам’янець-Подільська  громадська організація «Українська асоціація аграрних інженерів» Стрельчук Олександр Якович
200.          Громадська організація «Мотоклуб міста Камянця-Подільського» Лірний Олександр Юрійович
201.          Міська громадська організація «культурно-просвітницький центр ім.Генріка Сінкевича польської громади м. Кам`янця-Подільського» Шинкаренко Анна Тадеушівна
202.          Громадська організація Центр підтримки та розвитку об`єднань співвласників багатоквартирних будинків м. Кам`янець-Подільського Мазур Олена Юріївна
203.          Кам’янець-Подільська  міська громадська організація «Мистецьке товариство «Поділля» Пермяков Микола Дмитрович
204.          Громадська організація «Виконання Програми Президента України на місцевому рівні під контроль громади!» Желтянніков Павло Олександрович
205.          Кам`янець-Подільське товариство захисту прав малозабезпечених інвалідів, хворих на туберкульоз та їх сімей «Доброта» Григор`єва Людмила Василівна
206.          Кам`янець-Подільське громадське об`єднання пенсіонерів, ветеранів, дітей війни, інвалідів «Добродій» Антонюк Іван Іванович
207.          Кам`янець-Подільська молодіжна громадська організація «Незалежність» Олійник Сергій Олександрович
208.          Громадська організація «НІХТО КРІМ НАС» Кудря Володимир Миколайович
209.          Кам`янець-Подільське міське обєднання товариства «Просвіта» ім. Т.Г.Шевченка Сохацька Євгенія іванівна
210.          Кам`янець-Подільський осередок спілки майстрів народного мистецтва України Попович Людмила Вікторівна
211.          Всеукраїнське товариство Івана Огієнка Сохацька Євгенія Іванівна
212.          Міська організація Товариства сприяння обороні України Шпильчук Ігор Михайлович
213.          Камянець-Подільська районна організація Організації Українських Націоналістів (ОУН) Грищук Василь Петрович
214.          Відділення Української Асоціації звільнених в запас кадрових військовослужбовців Твердохліб Михайло Іванович
215.          Національна скаутська організація України Білоус Павло Леонідович
216.          Міське відділення Фонду миру Орусь Людмила Олександрівна
217.          Міська організація  Товариства Червоного Хреста Волошина Валентина Петрівна
218.          Міськрайонний Комітет виборців України (Обласний осередок ВГО КВУ) Вітряний В. М.
219.          Кам`янець-Подільський міський осередок Української Світової спілки професійних учителів (УССПУ) Федірко Алла Григорівна
220.          Кам`янець-Подільський осередок Всеукраїнської спілки громадських об’єднань координаційної ради громадських об’єднань інвалідів та постраждалих від Чорнобильської катастрофи Макаренко Олександр Миколайович
221.          Кам`янець-Подільський осередок асоціації аматорів собаківництва Гінзеровський Микола Антонович
222.          Кам`янець-Подільська суспільна служба Шпильова Віра Филимонівна
223.          Кам`янець-Подільське представництво Асоціації роботодав Гавінська Людмила Деонісівна
  ців, торгівлі і комерційної сфери економіки України  
224.          Союз жінок-трудівниць “За майбутнє дітей України” (СЖТУ) Боровська Зінаїда Іванівна
225.          Регіональна міська організація Всеукраїнського союзу робітників Черкавський Болеслав Цезарович
226.          Молодіжний конгрес Українських націоналістів Полєщенков Андрій Сергійович
227.          Міське відділення українського громадського об’єднання “В ХХІ століття – з Євгеном Марчуком” Ковальчук Олександр Микитович
228.          Кам`янець-Подільське міське відділення Асоціації дитячого естрадного мистецтва України Совтисік Броніслава Мар`янівна
229.          Кам`янець-Подільська міська організація асоціації  “Відлуння війни” Грабовський Віктор Станіславович
230.          Кам`янець-Подільське  міське відділення Всеукраїнської громадської організації “Громадський контроль” Єрменчук Віктор Петрович
231.          Кам`янець-Подільська міська асоціація підприємців і підприємств малого і середнього бізнесу “Роботодавець” Новицький Микола Олександрович
232.          Кам’янецький курень Подільського полку Характерного козацтва Миколаїв Роман Дмитрович
233.          Кам`янець-Подільське  міське відділення Всеукраїнської музичної спілки  
234.          Кам`янець-Подільський міський осередок Всеукраїнської спілки кобзарів Чабан Світлана Володимирівна
235.          Осередок спілки польських учених України Борковський С.М.
236.          Кам`янець-Подільський міський осередок федерації спортивного туризму України Суржко Михайло Станіславович
237.          Кам`янець-Подільський шкільний осередок (при НВК з центром реабілітації слабкозорих дітей) всеукраїнського дитячого, творчого об’єднання культурних, розумних, організованих, кмітливих, спритних. Буданцева Алла Іванівна
238.          Кам`янець-Подільський осередок Української спілки германістів вищої школи Іванова Людмила Олександрівна
239.          Кам’янець-Подільський міський осередок Всеукраїнського союзу жінок – трудівниць “За майбутнє дітей України” Євсіна Людмила Василівна
240.          Місцевий осередок Міжнародної громадської організації “Козацтво Запорозьке” Кам’янець-Подільської паланки Міжнародної громадської організації ”Козацтво Запорозьке” Лахманюк Олег Григорович
241.          Кам`янець-Подільське міськрайонне товариство інвалідів Сосновська Тамара Георгіївна
242.          Кам`янець-Подільська міська організація ветеранів Рогаль Леонтій Інокентійович
243.          Міськрайонна організація борців антифашистського опору (колишніх політичних в’язнів фашистських концтаборів) Костко Володимир Іванович
244.          Кам`янець-Подільська міська Спілка ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) Мельник Микола Петрович
245.          Кам`янець-Подільська громадська організація Українського товариства сліпих Комарницький Іван Ананійович
246.          Кам`янець-Подільський міський осередок Національної Федерації Бойового Гопака ім. Івана Підкови Куровський Володимир Віталійович
247.          Спілка промисловців та підприємців м.Кам`янець-Подільського Хмельницької області Дьяконов Леонід Олексійович
248.          Кам`янець-Подільська міська громадська організація “Комітет молодих виборців України” Гищук Тарас Васильович
249.          Кам`янець-Подільська міська діабетична асоціація Погорецький Валентин Григорович
250.          Кам`янець-Подільське міське відділення Дитячого фонду України Балан Лілія Зігмундівна
251.          Фонд підтримки підприємництва “Поділля-Буковина” Горбатюк Петро Іванович
252.          Кам`янець-Поділська міська громадська організація “Українська соціал-демократична молодь” Гільовський Олег Володимирович
253.          Кам`янець-Подільська міська Федерація альпінізму, скелелазання та екстремальних видів спорту. Байдюк Дмитро Миколайович
254.          Кам’янець-Подільська організація «Варта» Василенко Євген Анатолійович
255.          Кам’янець-Подільський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Фонд сприяння демократичним виборам» Вітряний Володимир Дмитрович
256.          Кам’янець-Подільський міський осередок «Міжнародної федерації бойового гопака» Полевий Юрій Богданович
257.          Кам’янець-Подільський міський осередок Всеукраїнського товариства Івана Огієнка Поплавська Людмила Володимирівна
258.          Кам'янець-Подільська міська молодіжна громадська організація «Кам’янецький курінь характерного козацтва» Кирилюк Юрій Григорович
259.          Кам'янець-Подільська територіальна первинна організація Українського товариства сліпих (УТОС) “Промінь” Повозніков Афанасій Григорович
260.          Кам’янець-Подільська міська організація Спілки юристів України Олег Анатолійович
261.          Кам’янець-Подільський міський осередок фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» Гуска Михайло Богданович
262.          Осередок ВГО “Антикримінальний вибір” Кирилюк Юрій Григорович
263.          Кам’янець-Подільська міська організація ВМГО “Молодіжний Союз Наша Україна” Камінська Вікторія Валеріївна
264.          Кам’янець-Подільська міська організація “Українська Студентська спілка” Гулько Євген Володимирович
265.          Кам’янець-Подільський міський осередок ВГО «Громадське обєднання «Думай»» Кулібаба Дмитро Іванович
266.          Кам’янець-Подільський міський осередок Всеукраїнської громадської організації «Європейський рух» Потапова Інга Володимирівна
267.          Кам’янець-Подільський міський осередок Міжнародної молодіжної громадської організації Українсько-Польсько-Російська Ліга співпраці молоді» Юрчук Володимир Ігорович
268.          Кам’янець-Подільська міська організація Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Гусєв Володимир Миколайович
269.          Кам’янець-Подільське міське відділення всеукраїнського об’єднання ветеранів Гусляков Леонід Михайлович
270. 
Координаційна Рада ветеранських громадських об’єднань України міста Кам’янеця-Подільського Мельницький Василь Іванович
271.          Кам’янець-Подільська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Батьківщина молода» Мендограло Вадим Миколайович
272.          Місцевий осередок громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів-підводників» Янковський Олег Йосипович
273.          Кам’янець-Подільський міський осередок Громадської організації «Фронт змін» Новиков Дмитро Георгійович
274.          Кам’янець-Подільський  міський осередок міжнародної громадської організації «Наша спадщина»  
275.          Кам’янець-Подільська міська організація Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Фундація Регіональних Ініціатив»  
276.          Кам’янець-Подільське міське відділення Всеукраїнської громадської органзації “Асоціація» Афганці Чорнобиля» Рощук Олександр Степанович
277.          Місцеве відділення Всеукраїнської організації «Асоціація платників податків України» у м Кам`янець-Подільський у Хмельницькій області Андрухович Валерій Миколайович
Прочитано 3338 разів
zapitannia do vladi small

Анонси

16-22.10 ЗНЗ І он-лайн етап національного чемпіонату «Прангліміне - 2018»
22.10 14.00 РЦКМ «Розмай» Вечір спілкування у клубі «Кам’янецькі зустрічі»
22.10 15.00 ШШК «Гросмейстер» Бліц-турнір з шахів
23.10 08.00 к. 209 Виробнича нарада
23.10 10.00 Позачергова сесія міської ради
23.10 10.00 вул. Шевченка, 26 Службова нарада працівників ДСЗН, ТЦСО (нсп) «Турбота, міського ЦСССДМ
23.10 11.00 МЦЗ Тренінг «Побудова кар’єри та професійний розвиток» проводиться в рамках проекту «Розпочни кар’єру з професійного навчання»
23-26.10 12.30 ЗНЗ І етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства, інформаційних технологій, економіки, екології
23.10 13.00 к. 209 Засідання оргкомітету з підготовки та проведення заходів з нагоди Дня визволення України від фашистських загарбників
23.10 13.00 УОЗ Нарада з керівниками лікувально-профілактичних закладів міста
23.10 14.00 к. 215 Прийом громадян. Секретар міської ради Васильянов Д.С.
23.10 14.00 к. 209 Засідання комісії з питань прийняття об’єктів нерухомості інженерних мереж  в комунальну власність міста
23-27.10 ЗНЗ Заходи до 73-ї річниці визволення України від фашистських загарбників
24.10 Міжнародний день ООН
24.10 09.00 к. 409 Засідання ради директорів закладів культури
24.10 12.00 К-ПНУ Інтерактивний профорієнтаційний захід для учнівської молоді «Подорож у світ професій»
24.10 13.00 К-ПНУ Міжнародна конференція «Від творчого педагога до творчої дитини»
24.10 13.30 вул. Шевченка, 26 Засідання комісії з питань надання житлових субсидій та державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям та перевірки фактичного місця проживання/перебування
24.10 14.00 к. 213 Прийом громадян. Заступник міського голови  Бабій С.В.
24.10 14.00 Галерея мистецтв Творча зустріч з сучасною українською письменницею Віоліною Ситнік
24.10 15.00 к. 209 Засідання постійної комісії міської ради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології
24.10 16.00 РЦКМ «Розмай» Танцювальне шоу «Краса має своє ім’я» студії сучасного танцю «Аджанта»
24.10 с. Оринін Регіональні збори лідерів та координаторів учнівського самоврядування «Сутність, агенти та етапи соціалізації особистості»
25-26.10 09.00 МЦЗ Тренінг «Розпочни свій бізнес» в рамках проекту «Підприємцями не народжуються - ними стають»
25.10 12.00 Історичний факультет К-ПНУ Заняття університету ІІІ віку ТЦСО (нсп) «Турбота», історико-краєзнавчий факультет. Тема: «14 замків України»
25.10 14.00 ПНВО вул. Огієнка, 35а Відкриття скеледрому
25.10 14.00 ДЖКГ Робота постійно діючої комісії щодо визначення стану зелених насаджень та їх відновної вартості на території міста за зверненнями громадян та організацій міста
25.10 14.30 НВК № 3 Семінар-тренінг «Вчимося жити разом»
25.10 15.30 Прес-центр Засідання молодіжної ради
25.10 16.00 к. 209 Засідання комісії по відбору учасників Програми «Теплий дім»
25.10 16.00 Сесійна зала Громадське обговорення «Автобусна мережа міста Кам’янця-Подільського 2018»
25.10 17.00 Міський стадіон Фінальні ігри турніру з футболу пам’яті  М. Лук’яненка
25.10 ЗОШ № 16 Творча група «Формування читацької компетентності у школярів»
26.10 09.00 к. 209 Засідання виконавчого комітету
26.10 14.00 Галерея мистецтв Відкриття виставки заслуженого художника України Леоніда Гопанчука
26.10 14.30 ЗОШ № 15  Збір міської асоціації шкільних волонтерських загонів «Єднаймося заради добра!»
26.10 16.00 с. Зіньківці  ПК «Водограй» Екологічна акція «Аптека у кошику»

Прийом громадян

priyom gromadyan small

Кам'янецька петиція

petition small
administr poslugi small

Електронна черга в ДНЗ

elcherga dnz small